Już od bardzo dawna łatwo można zaobserwować, że w naszym kraju nie brakuje fanów tej właśnie dyscypliny sportowej. Bez żadnego kłopotu można obstawiać tenis ziemny – biorąc pod uwagę legalnych bukmacherów, których jest naprawdę sporo w Polsce. Możesz w tym celu wybierać firmy hazardowe stacjonarne lub typować przez Internet. Co jest jednak konkretnie do obstawiania? Jakie zakłady cieszą się popularnością wśród typerów?

obstawianie tenisa w zakładach bukmacherskich
Jak obstawiać tenis ziemny w zakładach bukmacherskich online?

Kto wygra pojedynek tenisowy?

W porządnych firmach bukmacherskich tego typu można zdecydować się na różnego rodzaju zakłady związane z tenisem. Najbardziej popularne wśród graczy są te dotyczące tego, kto wygra konkretny pojedynek. Legalne firmy bukmacherskie jak Betfan dają naprawdę sporo opcji do wyboru swoim klientom. Można bowiem typować różne zawody. Największą rangą cieszą się oczywiście turnieje zaliczane do tak zwanego Wielkiego szlema. Są to Australian Open, Rolland Garros, Wimbledon oraz US Open.

Nie brakuje także mniej znaczących zawodów. W legalnych firmach bukmacherskich jak Superbet czy Betfan można typować rozgrywki kobiet oraz mężczyzn. Gracz zakładów ma możliwość obstawiać również pojedynki deblowe. Zazwyczaj gra się do dwóch wygranych setów. Z kolei w turniejach ATP zaliczanych do Wielkiego Szlema mężczyźni muszą triumfować natomiast w trzech partiach, aby przejść do kolejnej rundy.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czego jeszcze nie brakuje w ofercie bukmacherów na tenis?

Długo działające firmy bukmacherskie w Polsce jak Fortuna czy STS zapewniają klientom naprawdę sporo atrakcji pod tym względem. Możesz bowiem nie tylko typować to, kto będzie lepszy w danym pojedynku. Czekają na Ciebie także inne, ciekawe zakłady. Na początek weźmy pod lupę typy długoterminowe. Już teraz możesz np. spróbować przewidzieć, kto wygra Australian Open, które odbędzie się na początku przyszłego roku kalendarzowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby typować pozycje w rankingu lub rozmaite zakłady dotyczące Polaków. Obecnie najbardziej popularnymi postaciami – z naszego kraju – w stawce są Hubert Hurkacz Łukasz Kubot, Kamil Majchrzak, Iga Świątek, Magda Linette oraz Katarzyna Kawa.

Bez żadnego kłopotu możesz obstawiać w tenisie np. to, kto wygra pierwszego lub drugiego seta. Co jeszcze znajduje się w ofercie? To np. zakłady dotyczące ilości gemów w konkretnym secie lub całym meczu. Jeśli spotykają się ze sobą tenisiści, którzy prezentują podobne umiejętności, to najprawdopodobniej będzie over gemowy. Do dyspozycji są również różnego rodzaju handicapy. Możesz np. postawić, że Rafael Nadal w Australian Open – lub innym turnieju – pokona swojego rywala co najmniej dwoma lub trzema setami. To chyba najlepiej pokazuje, że tutaj wyboru pod wieloma względami nie brakuje.

0 / 5. Ocen: 0