Star-Typ Sport (częściej znany jako: STS) jest najpopularniejszym bukmacherem na polskim rynku, idealnym do rozpoczęcia własnej przygody ze sceną zakładów wzajemnych. Jego przyjazny i intuicyjny interfejs, ale i atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy sprawiają, że typowanie zakładów w STS może być czystą przyjemnością. Jak jednak postawić swoje pierwsze kroki w obrębie jego serwisu? O czym należy pamiętać już na początku? O tym wszystkim opowiemy w dzisiejszym poradniku.

jak obstawiać zakłady w sts
Zakłady bukmacherskie STS – jak obstawiać żeby wygrywać?

Oferta bukmachera STS

Zanim w ogóle zaczniemy rozważać rejestrację w obrębie serwisu internetowego bukmachera STS, powinniśmy zapoznać się z jego ofertą i sprawdzić, czy znajdziemy w niej dyscyplinę i rozgrywki, których obstawianie nas interesuje. Jest to nader prawdopodobne, gdyż STS jest jednym z najbardziej wszechstronnych operatorów na rynku. Prezentuje bardzo kompleksową, kompletną wręcz ofertę, obejmującą między innymi:

  • piłkę nożną, wraz z rozgrywkami na rodzimym podwórku, ale i w ramach lig zagranicznych oraz spotkań rangi reprezentacyjnej;
  • siatkówkę uchodzącą za drugi (po piłce nożnej) sport narodowy, cieszącą się stale rosnącym zainteresowaniem, wynikającym przede wszystkim z wielu sukcesów naszej reprezentacji;
  • e-sport, który trafił do oferty bukmacherskiej niedawno, ale nabiera na popularności znacznie szybciej, niż jakakolwiek inna dyscyplina.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS nadaje się idealnie na start również dlatego, że daje dostęp do tak zwanych usług dodatkowych – w chwili obecnej sportów wirtualnych i gier karcianych Betgames. Dzięki nim można typować w nieco innej i szybszej formule i prędko uczyć się obstawiania.

Pierwsze kroki u bukmachera STS – rejestracja

Jeżeli już podejmiemy ostateczną decyzję o tym, że chcemy spróbować swoich sił i zacząć przetapiać własne typy bukmacherskie w rzeczywiste zakłady, powinniśmy dokonać rejestracji na łamach strony internetowej bukmachera. Ta jest bardzo intuicyjna – w czasie formularza musimy jednak uważać na kilka rzeczy. Zadbajmy między innymi o to, żeby:

  • podać zgodne z prawdą dane osobowe – te będą sprawdzane w procesie weryfikacyjnym, odbywającym się na krótko po rejestracji i niemożliwym do „przeskoczenia”,
  • wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego – jego pozyskanie jest możliwe wyłącznie w tym momencie;
  • wpisać kod promocyjny – jeśli nie posiadamy takowego, powinniśmy skorzystać z kodu „BETONLINE„.
polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Tuż po rejestracji i zweryfikowaniu adresu e-mail musimy zalogować się w serwisie. Będziemy posługiwali się kontem tymczasowym – gdy nadejdzie na to czas to Polski bukmacher STS poinformuje nas o tym i będziemy musieli dokonać pełnej jego weryfikacji, odbywającej się przez podesłanie skanu dowodu osobistego.

Pierwszy depozyt – w jaki sposób go dokonać?

Oczywistym jest, że aby obstawiać kupony w STS – musimy mieć za co. Jeśli wpisaliśmy kod promocyjny STS który obecnie brzmi „BETONLINE” to na naszym koncie bez wpłaty mamy na grę 29 PLN, w innym wypadku konieczne jest więc wpłacenie pieniędzy na nasze wirtualne konto. STS daje nam bardzo wiele sposobów na to, a do tych najpopularniejszych należą płatności:

  • kartą kredytową i debetową – korzystać można zarówno z kart VISA, jak i Mastercard,
  • systemami szybkich płatności – pozwalają one szybko przetransferować środki wybraną przez siebie formą płatności – chociażby przelewem z własnego banku;
  • portfelem elektronicznym pokroju Skrilla czy PayPala.

Bonusy dla nowych użytkowników w STS

Rozpoczynając swoją przygodę z typowaniem u bukmachera STS, wręcz musimy sięgnąć po bonusy, jakie daje on nowym użytkownikom. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, warto zrobić to zawczasu – z większości z nich możemy skorzystać wyłącznie wtedy, gdy wykonamy określoną akcję w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podstawowym elementem oferty promocyjnej skierowanej do nowych typujących jest tutaj bonus powitalny – aby go otrzymać, wystarczy wyrazić na to chęć poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji, właśnie w czasie zakładania konta. Bonus ten jest ściśle związany z naszym pierwszym depozytem, gdyż stanowi jego podwojenie – dzięki niemu możemy pozyskać nawet 1200 złotych w środkach bonusowych (przy dokładnie takiej wpłacie). Warto wykorzystać go do maksimum, zwiększając tym samym swój budżet na pierwsze zakłady.

Uwaga! Bonus powitalny podlega pod wymagania obrotowe. Środki z niego trafiają bowiem na osobne saldo i początkowo są zablokowane – nie można ich wypłacić, a jedynie przeznaczyć na grę. Aby pozyskać tę możliwość, musimy obrócić (a zatem wydać) je trzykrotnie. Wpłacając więc maksimum, 1200 złotych, będziemy musieli wydać 3600 złotych, aby móc przetranserować to na konto główne. Do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Świetną opcją dla nowych użytkowników jest też skorzystanie z kodu promocyjnego – aby to zrobić należy go, oczywiście, poznać, a następnie wpisać w stosowne pole w formularzu rejestracyjnym na www.sts.pl. Choć STS zapewnia osobom, które zapoznały się z jego ofertą promocyjną swój własny kod promocyjny, znacznie więcej można pozyskać poprzez wpisanie BETONLINE w odpowiadające mu pole. Kod ten jest nam bowiem w stanie dać 29 złotych na darmową grę – bez konieczności dokonywania żadnego obrotu i spełnienia jakichkolwiek wymagań (poza jednorazowym przeznaczeniem tego właśnie na grę).

0 / 5. Ocen: 0