PZBuk to firma bukmacherska, która na polskim rynku pojawiła się w 2018 roku. Wówczas udało się jej uzyskać od Ministerstwa Finansów specjalną licencję uprawniającą do prowadzenia działalności oraz obsługiwania zakładów wzajemnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jest ona częścią europejskiego konsorcjum pod nazwą Cherry Online Polska, które ma swoją siedzibę w Warszawie. Czy ten bukmacher posiada na tyle atrakcyjną ofertę, że jest w stanie przyciągnąć duże grono użytkowników? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Przedstawimy pokrótce jego stronę internetową oraz najważniejsze elementy oferty.

pzbuk zakłady bukmacherskie online
Polski bukmacher internetowy PZbuk – opinie, oferta, bonusy

Strona internetowa bukmachera PZBuk

Strona internetowa bukmachera PZBuk to jedna z mocnych stron tej firmy. Znaleźć ją można pod adresem PZBuk.pl. Już na pierwszy rzut oka można zaobserwować, że jest ona niezwykle czytelna i profesjonalna. Design strony jest wykonany w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł bez najmniejszych problemów znaleźć to, czego szuka. Po lewej stronie znajduje się lista dyscyplin oraz wydarzeń sportowych, które cieszą się największą popularnością. Jest tam także dostęp do meczów rozgrywanych na żywo oraz tych, które mają się odbyć w niedalekiej przyszłości.

Po prawej stronie znajduje się kupon online – można go postawić w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Poniżej jest z kolei lista drużyn, które sponsoruje bukmacher PZBuk. Elementem, na którzy zwróci uwagę każdy odwiedzający tę stronę, jest dużych rozmiarów baner, na którym znajduje się napis „Zarejestruj się” – dzięki temu wszystkie osoby, które pragną założyć konto u tego bukmachera, bez problemu będą mogły to uczynić. 

freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona bukmachera PZBuk jest wykonana w sposób niezwykle profesjonalny. Jej niewątpliwym atutem jest przede wszystkim brak przesytu zdjęć oraz łatwość w odnajdywaniu najważniejszych informacji. Pod tym względem bukmacher PZBuk jest z pewnością godzien naśladowania. 

Jak zarejestrować się z kodem bonusowym w PZBuk?

PZBuk to jeden z bukmacherów, który mimo swojej krótkiej obecności na rynku, umożliwił już internautom rejestrację w serwisie przy użyciu specjalnego kodu bonusowego. Dzięki niemu można otrzymać 20000 punktów gracza. Te punkty można następnie wymienić na bonus bez depozytu w wysokości 10 złotych. W trakcie rejestracji należy przejść do oferty VIP. Tam będzie z kolei znajdowało się pole kod bonusowy – zapisujemy w nim nasz kod. W ten sposób zyskujemy znacznie lepszą ofertę powitalną, czyli 50 złotych na darmowy zakład oraz 10 złotych freebetu od depozytu. Gorąco zachęcamy do tego, by rejestrować się u bukmachera PZBuk z wykorzystaniem kodów promocyjnych. 

Jakie promocje ma PZBuk dla nowych graczy?

W tej chwili oferta specjalna dla nowych graczy bukmachera PZBuk jest bardzo słaba w porównaniu do Betclic czy STS. Bukmacher ma przygotowaną jedną ofertę, która w porównaniu do promocji pozostałych bukmacherów nie jest zbyt imponująca.

Darmowy zakład 50 złotych w PZBuk – czy jest to promocja warta uwagi?

Ta promocja jest główną ofertą skierowaną do nowo zarejestrowanych graczy bukmachera PZBuk. By móc z niej skorzystać, najpierw należy zagrać zakład za minimum 50 złotych po kursie na minimalnym poziomie 2,0. Jeśli spełnimy ten warunek, przy kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić całkiem darmowy zakład PZbuk wielokrotny opiewający na kwotę 50 złotych. Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku tego darmowego zakładu kurs minimalny również powinien wynosić 2,0. Tylko wtedy promocja będzie ważna.

Kolejna niezwykle istotna informacja dotycząca tej akcji promocyjnej jest taka, że tym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Jest to informacja dobra, jednak należy mieć na uwadze, że przytłaczająca większość polskich bukmacherów świadczących swoje usługi za pośrednictwem sieci internetowej ma dla swoich nowych graczy o wiele bardziej interesujące oferty. Z tego względu PZBuk powinien w sposób znaczący uatrakcyjnić swoją ofertę.

0 / 5. Ocen: 0