Rynek bukmacherskie radzi sobie coraz lepiej. Co i rusz powstają nowe firmy bukmacherskie, które przyciągają do siebie szerokie grono graczy licznymi promocjami oraz akcjami bonusowymi. Jeszcze dwa lata temu rynek zakładów bukmacherskich przechodził poważny kryzys. Było to związane z uchwaleniem nowelizacji ustawy antyhazardowej w 2017 roku. Wprowadziła ona szereg zmian w funkcjonowaniu rynku bukmacherskiego. Każda firma bukmacherska chcąca świadczyć usługi tego typu, musiała zdobyć specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Oprócz tego, na wszystkich bukmacherów nałożono szereg rygorystycznych wymagań oraz obostrzeń.

pzbuk opinie zawodowych typerów
Czy warto obstawiać mecze w zakładach PZbuk?

Mimo początkowego, przejściowego kryzysu, sytuacja na rynku bukmacherskim szybko powróciła do normy. W tej chwili bardzo szybko powstają nowe firmy bukmacherskie, które przyciągają do siebie graczy licznymi promocjami oraz akcjami bonusowymi. Wybór najlepszego bukmachera może dzięki temu nastręczyć delikatne problemy. Jedną z legalnych firm bukmacherskich o ugruntowanej pozycji oraz dobrej opinii wśród graczy jest PzBuk. W poniższym artykule przedstawiamy kompendium wiedzy odnośnie tej firmy bukmacherskiej, a także sprawdzimy jakie ma opinie i czy jest to lepszy bukmacher niż STS – lider rynku hazardowego w Polsce.

PzBuk – strona internetowa

Witryna internetowa bukmachera PzBuk może się podobać, na pierwszy rzut oka można zauważyć, że strona ta została przez profesjonalistów znających się na swoim fachu. Oprawa graficzna jest bardzo przyjemna dla oczu, nie „gryzie”. To sprawia, że korzystanie z niej jest naprawdę wygodne. W ramce po lewej stronie witryny ulokowana jest lista dyscyplin oraz wydarzeń sportowych cieszących się największą popularnością. Na środku są najważniejsze wydarzenia oraz dostęp do meczów na żywo i spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie jest kupon online – można go wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. To właśnie jedna z głównych przewag bukmacherów online – z ich usług można korzystać do woli przez 24 godziny na dobę. Z tego względu coraz większa liczba graczy decyduje się na korzystanie wyłącznie z oferty bukmacherów online, a punkty stacjonarne cieszą się coraz mniejszym wzięciem.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Pod pustym kuponem online znajduje się lista drużyn, których sponsorowaniem zajmuje się PzBuk. Bardzo mocno rzucającym się w oczy elementem tej witryny jest baner w środkowej ramce, w którym znajduje się napis „Zarejestruj się” – dzięki niemu każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera może to uczynić bez jakichkolwiek problemów czy komplikacji. Strona przygotowana przez ekspertów PzBuk jest naprawdę bardzo profesjonalna – wśród jej największych atutów należy przede wszystkim wspomnieć o tym, że jest niezwykle czytelna. 

Rejestracja w PzBuk – poradnik

Rejestracja w PzBuk jest naprawdę bardzo prosta. Bukmacher od samego początku swojego istnienia wprowadził dla swoich użytkowników funkcję szybkiej rejestracji. Na czym to polega? Oznacza to, że podczas zakładania konta nie trzeba podawać numeru swojego konta bankowego ani zdjęcia dowodu osobistego. Podczas pierwszego kroku musimy jedynie podać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz ustalić swoje hasło. W drugim kroku podajemy numer posiadanego przez siebie dokumentu tożsamości, adres oraz rok urodzenia. Opcjonalnie możliwe jest również podanie kodu bonusowego, jednak nie jest to wymagane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W trzecim kroku trzeba ustalić limity czasu gry oraz obrotu. Te wszystkie informacje wystarczą nam do tego, by móc korzystać z pełnej oferty przygotowanej przez tę firmę bukmacherską. Po procesie szybkiej rejestracji otrzymamy również darmowy zakład opiewający na kwotę 60 złotych. Kiedy trzeba wstawić skan dowodu w PzBuk? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Weryfikacja konta u bukmachera jest niezbędna. Skan dowodu oraz numer konta bankowego musimy podać wtedy, gdy będziemy chcieli wypłacić zarobione przez siebie pieniądze.

Promocje bukmacherskie w PzBuk

Każda firma bukmacherska powinna organizować jak największą liczbę promocji – dzięki temu ma szansę na wzbudzenie dużego zainteresowania wśród potencjalnych graczy. Bonusy bez depozytów, promocje od wpłaty własnej, freebet, zakłady bez ryzyka itp. Niestety, w PzBuk ich ilość nie jest zbyt oszałamiająca. Poniżej prezentujemy pakiet informacji na temat promocji w PzBuk. 

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Bonus od depozytu do 300 złotych w PzBuk

Bonus od depozytu do 300 złotych to nowa akcja promocyjna skierowana do graczy bukmachera PzBuk. By móc z niej skorzystać, trzeba oczywiście najpierw się zarejestrować oraz wpłacić depozyt opiewający na kwotę minimum 100 złotych. W ten sposób podczas kolejnego logowania uzyskamy bonus w wysokości 150% od depozyty, zaś maksymalnie będzie to 300 złotych. 

Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. By móc go wypłacić, należy obrócić kwotą bonusu oraz depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Niestety, nie są to niskie wymagania. Dlatego też bukmacher PzBuk powinien nad nimi stanowczo popracować. 

Bukmacher PzBuk – podsumowanie

Firma bukmacherska PzBuk przyciąga do siebie swoją bardzo dobrze wykonaną stroną internetową. W rankingu bukmacherów można tę firmę umieścić w najlepszej dziesiątce. Jak wskazują PzBuk opinie graczy, jest to bukmacher, który organizuje zbyt małą liczbę promocji. Nad tą kwestią firma powinna popracować. 

0 / 5. Ocen: 0