STS to silnie rozbudowany oraz doświadczony i popularny operatów zakładów wzajemnych, działający na rynku od 1997 roku. Bukmacher aktualnie zatrudnia ponad 1300 osób pracujących w stacjonarnych punktach, zlokalizowanych na terenie całej Polski, jak również załogę odpowiedzialną za tworzenie i kontrolowanie strony internetowej serwisu. Bukmacher STS z roku na rok polepsza swoją ofertę zakładów sportowych, a także zjednuje sobie coraz większą liczbę zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

sts bukmacher online bonus
Polski bukmacher STS – Bonus, kod promocyjny, oferta zakładów

Oferta zakładów bukmachera STS

Polski bukmacher STS posiada w swojej ofercie wiele ciekawych zakładów sportowych, jak również różnego rodzaju promocji i bonusów, dzięki czemu wzrasta zadowolenie graczy. Jednak, aby ocenić jego działalność należy bardziej szczegółowo przyjrzeć się wszystkim elementom, które mają wpływ na atrakcyjność i popularność bukmachera.

Głównym krokiem, dającym możliwość korzystania z internetowych usług STS, jest zarejestrowanie się. Rejestracja odbywa się szybko, bezproblemowo, bezpiecznie i intuicyjnie. Serwis wymaga podania i potwierdzenia danych osobowych, które w bezpieczny sposób przechowywane są przez operatora. Wymóg potwierdzenia indywidualnych danych pozwala w pełni legalnie skorzystać z oferowanych propozycji.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny w STS

Po szybkim i wygodnym zarejestrowaniu i zalogowaniu się, operator STS daje możliwość skorzystania z bonusu powitalnego do kwoty 1200 PLN, a także wygodnego wykorzystania go i opłacalnego obrotu uzyskanymi środkami. Atrakcyjne bonusy od pierwszej wpłaty, freebety oraz różnego rodzaju promocje tymczasowe – rabaty, bonusy i promocje przy okazji ważnych wydarzeń, przemawiają na korzyść serwisu i zjednują sobie wielu nowych i dotychczasowych graczy.

Na pozytywną opinię STS wpływają także oryginalne, ciekawe, opłacalne i wysokie kursy, które dają możliwość wyboru najlepszych kuponów. Mnogość oferowanych dyscyplin sportowych, atrakcyjność zakładów na żywo, pozwalają grać na różnych płaszczyznach, a także zawierać zakłady w dziedzinach, które są najbliższe użytkownikowi.

Kolejnym bonusem, który warto polecić to darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. żeby go odebrać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia gracza do odebrania bonus. Bonus ten w wysokości 29 PLN zostanie automatycznie dopisany do konta gracza STS.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Mecze na żywo w STS TV

Bardzo ciekawą i unikalną opcją jest śledzenie spotkań przez udostępniony przez serwis Live Streaming. Dzięki tej aplikacji można obstawiać kupony STS i na żywo śledzić spotkania oraz czuć się tak, jakby oglądało się telewizję. Aby móc skorzystać z tej opcji, należy zalogować się oraz postawić dany zakład na 24 godziny przed jego rozpoczęciem.

Bardzo mocnym i pozytywnie wpływającym na jakość gry punktem jest aplikacja mobilna STS, dzięki której gracze mogą być na bieżąco w każdej chwili, korzystając ze swojego smartfona. Bardzo dobrze, oryginalnie, przejrzyście przygotowana strona, ciekawa i przydatna aplikacja na telefon, możliwość uzyskania wszystkich potrzebnych informacji na witrynie bukmachera sprawiają, że odbiór serwisu jest przyjemny, użyteczny, komfortowy i sprawia wiele radości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rozpatrując wszystkie aspekty, mające wpływ na ogólną i szczegółową ocenę i opinię bukmachera, należy stwierdzić, że jest to jeden z przodujących operatorów, który zadawala grono użytkowników. Doświadczenie, ciągły rozwój, ciekawe i atrakcyjne metody działania, opłacalne kursy i wyselekcjonowane zakłady pozwalają cieszyć się grą na każdym poziomie. Wygodne, bezpieczne wpłaty i wypłaty, profesjonalna obsługa klienta oraz rozbudowany panel interaktywnej pomocy pozwalają w pełni cieszyć się i korzystać z serwisu, jak również zapobiegać różnego rodzaju niedogodnościom.

Doświadczony operator STS to wypłacalny, zasługujący na szczególną uwagę bukmacher, który cieszy się niezwykłą popularnością, a także wielką atrakcyjnością wśród ofert proponowanych przez innych legalnych bukmacherów.

0 / 5. Ocen: 0