Piłka nożna to w naszym kraju zdecydowanie sport numer 1. Ten fakt znajduje odzwierciedlenie również w przypadku firm bukmacherskich. Okazuje się bowiem, że gracze zazwyczaj typują za pieniądze rozmaite spotkania piłkarskie z wielu lig całej Europy. Dlaczego warto nie tylko obstawiać mecze, lecz również oglądać te wydarzenia na żywo?

mecze na żywo i obstawianie
Jak oglądać mecze na żywo i obstawiać za pieniądze?

Łatwiej ocenić potencjał danej drużyny podczas oglądania na żywo

Gracze oglądają spotkania piłkarskie z dwóch względów. Niektórzy robią to wyłącznie dla przyjemności. To dla nich bowiem sprawdzony sposób, by odstresować się, odprężyć itp. Jest także grupa typerów, którzy oglądają dane spotkania, chociaż dana liga nie do końca ich interesuje. Traktują to jako obowiązek. Wszak są osoby, które żyją dzięki bukmacherce i grają za prawdziwe pieniądze. Nie jest ich relatywnie dużo, aczkolwiek jest grupa zawodowców, którzy nie chodzą do żadnej innej pracy. Nie brakuje też typerów, którzy potrafią sobie miesiąc po miesiącu solidnie dorobić do pensji podstawowej. Aby jednak nie tylko inwestować, ale także na tym wygrywać, trzeba posiadać sporo wiedzy na temat danej dyscypliny. Nie da się natomiast ukryć, że oglądając spotkania o wiele łatwiej jest ocenić potencjał konkretnej drużyny, czy poszczególnych zawodników.

Czasami bowiem suche wyniki nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Może być taka sytuacja, że gospodarze grali naprawdę dobrze, całe spotkanie atakowali i oddali kilkanaście celnych strzałów na bramkę. Finalnie jednak nie wygrali, bo mecz życia rozegrał bramkarz rywali albo przyjezdni mieli mnóstwo szczęścia (słupki, poprzeczki, obroniony rzut karny itp.). W takiej sytuacji suchy wynik 0:0 może być bardzo mylący, prawda? Oglądając widowiska sportowe mamy większy ogląd na konkretne ekipy. Wiemy, na co je stać, a jakiego pułapu po prostu nie przeskoczą. To zaś bardzo ułatwia typowanie spotkań piłkarskich. Poza tym można dostrzec szereg innych kwestii. Jeden z zawodników z grymasem na twarzy schodził z boiska? Dzięki temu mamy już informację, że być może zabraknie go w kolejnej potyczce itp. Pamiętaj zatem, by nie tylko czytać suche wyniki. Jeśli chcesz grać konkretne rozgrywki i systematycznie wygrywać, to musisz poświecić czas na oglądanie konfrontacji. Nawet wtedy, gdy nie przepadasz do końca za konkretną ligą.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie na żywo – szansa na dobry zarobek

Lubisz obstawiać na żywo? Nie da się ukryć, że to wyzwala dodatkowe emocje. Wszak trzeba bardzo szybko podejmować decyzje, aby nie zabrakło nam tego ułamka sekundy… Jak skutecznie obstawiać zakłady na żywo? W takiej sytuacji również warto regularnie śledzić spotkania piłkarskie. Chcesz typować konkretny mecz? Znajdź zatem transmisję konfrontacji. Będzie Ci o wiele łatwiej ocenić potencjał konkretnego klubu. Tak, jak wspominaliśmy często sam wynik nie do końca oddaje tego, co obecnie dzieje się na murawie. Może być tak, że goście od samego początku dominują. Mają zdecydowanie większy procent posiadania piłki i raz po raz ostrzeliwują bramkę rywali. Dla oglądającego jest jasne, że gol to tak naprawdę kwestia czasu. Można zatem ten fakt wykorzystać i dzięki temu zarobić sporo gotówki.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Oglądasz mecz i widzisz, że spotkanie jest bardzo ofensywne? Bukmacherzy wystawiły zaś spore kursy na overy? W takiej sytuacji także możesz postawić swoje pieniądze i liczyć, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie inaczej jest z innymi zakładami. Nic więc dziwnego, że coraz więcej typerów, którzy grają na żywo jednocześnie oglądają konkretne spotkanie. Oczywiście, pamiętaj, aby dokładnie przygotować się do danego meczu. Musisz mieć sporo wiedzy odnośnie drużyn oraz poszczególnych zawodników. W trybie live bardzo ważne jest również to, by błyskawicznie reagować na boiskowe wydarzenia. Jeśli bowiem jedna ze stron np. od trzeciej minuty musi grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza, to dużo się zmienia…

Gdzie można oglądać mecz na żywo?

Obecnie możesz przebierać w ofercie i wybrać sobie źródło, w którym można oglądać meczyki online. Niektóre spotkania piłki nożnej są puszczane w naziemnej, darmowej telewizji. Większe pole do manewru mają osoby, które wykupią pakiet od jednej z telewizji cyfrowych. Poza tym możesz skorzystać z oferty…. Polskich bukmacherów internetowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by oglądać spotkania w punktach stacjonarnych albo za pośrednictwem ich stron internetowych.

Tacy bukmacherzy jak STS, Fortuna czy Betclic oferują swoim graczom możliwość oglądania spotkań na żywo na ich stronach. Wszystko to oczywiście za darmo, wystarczy posiadać konto i obstawiać mecze, wtedy setki transmisji online są dostępne dla graczy.

0 / 5. Ocen: 0