W czasie kilku ostatnich tygodni bardzo zainteresowała Cię właśnie ta firma bukmacherska? Nie da się ukryć, że STS to obecnie najbardziej popularny i najczęściej wybierany przez Klientów podmiot z tej branży. Wszyscy mają świadomość, że jest to profesjonalna, legalna i zarazem hojna firma bukmacherska, która zapewnia dla Klientów wiele atrakcyjnych bonusów – już na sam start… Jest jednak wiele innych faktów dotyczących właśnie STS, które nie są znane większości osób. O co tutaj dokładnie chodzi?

nieznane fakty o sts online
Nieznane fakty na temat STS! Co ukrywa ten bukmacher?

Jakie kluby są sponsorowane przez STS?

STS to profesjonalnie podchodząca do swojej działalności firma bukmacherska. Nie każdy wie, że ten podmiot bardzo aktywnie wspiera rozwój sportu. M.in. właśnie przez sponsorowanie rozmaitych klubów. Dzięki temu mają one więcej pieniędzy, by np. wydawać na szkolenie, lepszych trenerów, czy zawodników. Jakie ekipy są w tym momencie aktywnie sponsorowane przez STS? Ta firma bukmacherska m.in. dzielnie wspiera Lecha Poznań. Kolejorz to w tym momencie główny kandydat do zagwarantowania sobie mistrzostwa Polski. Co ciekawe, jeśli chodzi o inne kluby z PKO Ekstraklasy, to jest ich naprawdę sporo. Na wsparcie finansowe ze strony tego podmiotu bukmacherskiego może np. liczyć Jagiellonia Białystok. Duma Podlasia bardzo chwali sobie kooperowanie z STS. Tak samo, jak Pogoń Szczecin.

Co ważne, Portowcy zajmują w tym momencie drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Jest zatem bardzo duża szansa, że któraś z ekip sponsorowana na co dzień przez STS finalnie zajmie pierwszą lokatę na koniec sezonu 2021/22. Jakie inne zespoły mogą liczyć na wsparcie finansowe? Opisywana dzisiaj firma bukmacherska pomaga także Zagłębiu Lubin, Cracovii, czy Górnikowi Łęczna. Nie da się ukryć, że STS przede wszystkim współpracuje z klubami piłkarskimi, które rozgrywają swoje spotkania na zielonych murawach. Okazuje się, że nie tylko. M.in. ta firma bukmacherska sponsoruje bowiem całą ligę halowej piłki nożnej. Konkretnie chodzi o Futsal Ekstraklasę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na wsparcie STS może także liczyć PLS. Jest to zaś Polska Liga Siatkówki. M.in. właśnie dzięki pieniądzom od tego bukmachera ten sport tak dynamicznie się rozwija. Z kolei PLS jest uznawana obecnie za jedną z trzech najlepszych lig na całym świecie. Mówi się, że skoki narciarskie również zyskają potężnego sponsora.

STS to sponsor reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn

Może niektórzy już ten fakt zauważyli np. w czasie oglądania konfrontacji z udziałem naszych kadrowiczów. Od kilku lat bukmacher STS sponsoruje zaś polską reprezentację. Nie można nie wspomnieć, że te działania są całkowicie zrozumiałe. Można tutaj mówić o klasycznej sytuacji win-win. Dlaczego tak się jednak dzieje w praktyce? Warto zaznaczyć, że piłka nożna to w naszym kraju zdecydowanie sport numer jeden. Szczególnie w wykonaniu męskiej kadry. Futbol to najczęściej obstawiany sport w Polsce. Nie może zatem dziwić taka właśnie forma kooperacji. Oczywiście, nasza kadra może liczyć na wsparcie finansowe ze strony STS. Ta firma bukmacherska także jednak zyskuje.

superbet online
Jak otrzymać darmowy freebet w Superbet? Z kodem BETONLINE

Przed meczami Biało-czerwonych, w przerwach, po zakończeniu spotkań itp. wyświetlają się bowiem reklamy STS. Jeśli ktoś interesuje się piłką, to nierzadko potem decyduje się na założenie konta w tym pomiocie bukmacherskim. W końcu możesz obecnie nie tylko oglądać spotkania kadry, ale także je obstawiać za własne pieniądze. Wtedy emocje nierzadko naprawdę sięgają zenitu… A poza tym można oczywiście zarobić pieniądze. STS to również Betgames, czyli legalne gry karciane, które są w Polsce bardzo popularne.

STS Holding

Od jakiegoś czasu ta firma bukmacherska jest notowana… na giełdzie. To na pewno niespodzianka dla wielu osób. Rzadko bowiem zdarza się, by ktoś decydował się (z tej konkretnej branży) na taki krok. STS online wystartował na tej płaszczyźnie kilka miesięcy temu. Na początku grudnia 2021 roku cena jednej akcji kosztowała 23,70 PLN. Przez około jeden miesiąc utrzymywała się ona mniej więcej na bardzo podobnym poziomie. Ostatnio można jednak zaobserwować dość wyraźne spadki. Na początku lutego cena jednej akcji wynosiła już nieco ponad 20 PLN. Przez ostatni miesiąc akcjonariusze także nie mieli szczególnych powodów do zadowolenia. W końcu cena za jedną akcję STS Holding spadła do poziomu 15,78 PLN (stan na początek marca 2022 roku).

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto jednak mieć na uwadze, że przez sytuację na Ukrainę wiele spółek ma podobne problemy. Czy ceny wzrosną za jakiś czas? Na to pytanie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno jednak warto zainteresować się tym, jak ta sytuacja będzie rozwijała się w najbliższej przyszłości.

Fundacja Sport Twoją Szansą

Okazuje się, że ta firma bukmacherska, która ma zdecydowanie najwięcej Klientów w Polsce, nie tylko sponsoruje kadrę, czy kluby sportowe… Warto bowiem wspomnieć także o tej fundacji. Działa ona zaś prężnie już od długiego okresu. Dzięki niej na wsparcie (nie tylko materialne, ale tak samo merytoryczne) może liczyć wielu utalentowanych sportowców. W Radzie Honorowej zasiadają zaś takie osobistości, jak m.in. Monika Pyrek, Grzegorz Tkaczyk, czy Sebastian Mila. Warto wiedzieć, że z pomocy fundacji skorzystał m.in. Janusz Rokicki. Nasz niepełnosprawny lekkoatleta (specjalizujący się w pchnięciu kulą) wywalczył kilka medali na Igrzyskach Olimpijskich.

5 / 5. Ocen: 3