Co jakiś czas słyszymy o olbrzymich wygranych w lotto, teleturniejach, ale także u bukmacherów. Sumy te sprawiają, że każdy z nas nawet przez chwilę marzy o podobnej wygranej, a wielu z nas motywują do dalszego i częstszego obstawiania. Najczęściej tego typu wygrane przypadają na miesiące, w których trwają wielkie imprezy sportowe, takie jak Mundial czy Euro. Postanowiliśmy dla was zebrać najbardziej okazałe wygrane u największego polskiego bukmachera — STS, ponieważ to u niego tego typu wygrane spotykane są najczęściej.

sts wygrane kupony
Największe wygrane kupony u bukmachera STS

Kupon numer 1 – 1,25 mln zł

To rekordowa wygrana w STS na naszym rynku legalnych zakładów bukmacherskich. Zdobył ją gracz, który zajmuje się obstawianiem na co dzień. Ten szczęśliwiec, którego konto w ciągu jednego dnia wzbogaciło się o ponad 1 milion złotych zawarł w STS 14 zakładów kumulowanych (puścił je wszystkie 27 lutego tego roku) za niewielką kwotę 76 złotych. Warto też zaznaczyć, że żaden kupon nie został postawiony przez tę osobę za więcej niż 10 zł. Stawki pojedynczych zakładów zaczynały się na 3 złotych, a kończyły na wspomnianych 10.

Jeden z zakładów sportowych miał kurs całkowity aż 104919.61, który zawarty został za stawkę 3 złote, przyniósł mu wygraną na blisko 250 000 zł. Na kuponie znajdowało się 25 meczów zarówno z lig krajowych oraz europejskich pucharów. Ciężar tego zakładu był również rozłożony w czasie. Obstawione mecze nie dotyczyły tylko dni wokół daty złożenia kuponu, ale także tych wydarzeń sportowych, które miały miejsce znacznie później, takich jak marcowy mecz Juventus — Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. To sprawiło, że mógł wybrać pewniejsze pozycje i miał znacznie większe pole manewru.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Numer 2 – 370 000 i Porsche Cayenne

Miejsce drugie należy się osobie, która obstawiła wyniki wszystkich spotkań EURO 2016 i wygrała nie tylko ogromne pieniądze, które były wtedy największą wygraną jaka padła w STS, ale także Porsche, które było bonusem oferowanym przez bukmachera za obstawienie właśnie tych 15 meczów w zakładach kumulowanych na jednym kuponie za kwotę 10 zł. Zwycięzca jednak nie pozostawił wszystkiego tylko na swoje szczęście, ale troszkę mu dopomógł. Złożył on bowiem w sumie 1200 kuponów, które kwalifikowały się do wygrania tego samochodu. Zapłacił za nie 12 000 zł, ale możemy chyba uznać, że była to naprawdę opłacalna inwestycja.
Obecnie cena nowego Porsche Cayenne waha się od 350 000 do 650 000 złotych w zależności od wyposażenia.

Numer 3 – 330 00

Ta wygrana ma już ponad 10 lat. Pochodzi ona z 2008 roku i była wtedy największą wygraną w całym kraju. Gracz z Płocka złożył 37 podobnych zakładów na jednym kuponie za kwotę około 18 000 złotych. Kupon był grany systemem blokowym i zawierał zakłady z takich lig jak polska czy niemiecka, ale także tych bardziej egzotycznych jak japońska. Finalna wygrana wynosiła wspomniane już 330 00 złotych, a podatek, który trzeba było od niej zapłacić to kwota w okolicach 40 000 złotych. Mimo to nadal możemy chyba uznać, że stał się on nagle dużo bogatszy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Numer 4 – 180 000 zł

Ostatni na naszej liście jest gracz z Mielca, który swój zakład wykupił za kwotę 2 złote. Obstawi jednak na tym kuponie 30 wydarzeń sportowych i wygrał w sumie kwotę 180 000 zł. Jak powiedział sam właściciel STS, przegrana z tym konkretnym graczem zabolała go bardziej niż jakakolwiek inna. Stwierdził on, że tego typu gracz będzie przez lata grał po 2 zł i będzie co jakiś czas wygrywał. Oczywiście właściciel dodał też, że wolałby, żeby ktoś postawił dużo większe kwoty, ponieważ kiedyś postawi on ponowne i firma się na nim odegra.

Oczywiście przez lata pojawiły się równie wielkie wygrane u innych bukmacherów jak Betclic czy Fortuna, które niczym nie ustępują tym z STS, ale to właśnie u tego bukmachera zdarzają się one najczęściej. Jak można zauważyć, stają się one coraz bardziej zbliżone do wygranych w loteriach takich jak Lotto czy EuroJackpot. A, jako że zakłady są ciągle zawierane, to możemy być pewni, że kolejni gracze dołączą do tego grona szczęśliwców i wygrają naprawdę olbrzymie pieniądze. Jest nawet bardzo prawdopodobne, że wygrane sumy całkowicie zmienią ranking największych zwycięzców.

0 / 5. Ocen: 0