Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie strony internetowej przez legalnie działających w Polsce bukmacherów było czymś nowym, nowinką technologiczną, z której nie każdy korzystał, ale którą warto było mieć. Dziś posiadanie strony internetowej z ofertą i możliwością obstawiania staje się nie tylko standardem, ale i czymś, co przestaje wystarczać. Posiadanie aplikacji mobilnej w dzisiejszych czasach jest czymś, co jest absolutną podstawą w świecie bukmacherskim. W tym artykule sprawdzimy, jak nastawili się do tego najpopularniejsi polscy bukmacherzy.

najlepsze aplikacje bukmacherskie
Który Polski bukmacher ma najlepszą aplikacje na telefon?

Co trzeba wiedzieć o aplikacjach mobilnych bukmacherów?

Pobieranie aplikacji na telefony może być dość nietypowe, jeśli ma się urządzenie z systemem Android. Wszystko ze względu na to, że Google nie dopuszcza aplikacji hazardowych do swojego sklepu z aplikacjami. Dlatego też konieczne jest przejście nieco innego niż zwykły procesu instalacji (opisujemy go poniżej). Konieczność ta nie pojawia się w przypadku aplikacji na urządzenia z iOSem na pokładzie – Apple zezwala na ich obecność w swoim sklepie, a bukmacherzy z tego zezwolenia po prostu korzystają.

Instalacja aplikacji mobilnych na urządzeniach z systemem Android

 1. W ustawieniach naszego telefonu zezwalamy na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.
 2. Pobieramy odpowiedni plik ze strony bukmachera, koniecznie taki z rozszerzeniem .apk.
 3. Otwieramy ten plik z poziomu powiadomień – rozpocznie się instalacja, po której będziemy mogli otworzyć aplikację.
 4. Jeżeli chcemy, celem bezpieczeństwa, możemy wyłączyć zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.

Przegląd aplikacji mobilnych popularnych i legalnych bukmacherów w 2021 roku

W chwili obecnej każdy polski bukmacher prowadzący legalną działalność w Internecie posiada aplikację mobilną, która albo towarzyszy jego stronie internetowej i wymaga jej do wykonywania wybranych czynności, albo też jest tworem samodzielnym i choć jest powiązania z głównym serwisem, równie dobrze można korzystać wyłącznie z niej. Poniżej prezentujemy najciekawsze aplikacje polskich operatorów.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS

Na tle innych legalnych bukmacherów wyróżnia się firma STS, działająca na naszym rynku od przeszło 20 lat i obecnie pełniąca rolę lidera, z wpływami na nim sięgającymi 50%. Jej aplikacja mobilna została przygotowana w bardzo dobry sposób. Pod względem wyglądu, nawiązuje ona do szaty graficznej głównego serwisu.

Jeżeli z kolei chodzi o funkcje, te dają możliwość skorzystania z każdego aspektu oferty bukmachera STS, w tym standardowej oferty zakładów przedmeczowych i zakładów live, wirtualnych sportów, e-sportu oraz nowej usługi obstawiania gier karcianych jak poker, wojna czy bakarat w Betgames. Oto co powinniśmy wiedzieć na temat aplikacji:

 • działa na telefonach z systemami Android i iOS, pobrać można na www.STS.pl;
 • daje możliwość szybkich zakładów – tylko dwa kliknięcia wystarczą, aby postawić!
 • oferuje dostęp do specjalnych bonusów, wyłącznie dla użytkowników aplikacji;
 • daje dostęp do transmisji spotkań sportowych – nie chodzi tutaj o wizualizacji, a prawdziwe transmisje telewizyjne;
 • pozwala na logowanie odciskiem palca, albo też za pośrednictwem skanu twarzy;
 • umożliwia podgląd rozbudowanych statystyk, również w przypadku spotkań rozgrywanych na żywo – dzięki temu możemy szybko i na bieżąco reagować na to, co dzieje się na ekranie w spotkaniu, w którym liczy się czas naszej reakcji;
 • daje dostęp do powiadomień – jesteśmy na bieżąco informowani zarówno o statusie kuponu, jak i o przebiegu spotkań, które obstawiamy.

Poza aplikacją mobilną STS daje nam dostęp do serwisu mobilnego, dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej na telefonie.

Fortuna

Fortuna, istniejąca od 1996 roku, jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Nie bez powodu cieszy się taką popularnością w naszym kraju – oferta, jaką prezentuje jest kompleksowa i w ładny sposób zaprezentowana, a ma to odzwierciedlenie również w aplikacji mobilnej, która chyba jest najbardziej popularna wśród typerów. Aplikacja mobilna Fortuny daje dostęp do wszystkich elementów oferty bukmachera, działa bardzo szybko, a wyświetlane dane prezentuje w sposób bardzo czytelny i przejrzysty. Oto, czego można się po niej spodziewać:

 • działania na obu systemach operacyjnych, w tym na Androidzie oraz iOSie;
 • daje dostęp do szybkich płatności – aplikacja jest samowystarczalna i daje nam możliwość doładowywania własnego konta w sposób ekspresowy;
 • szybkich zakładów – zakład możemy postawić w dosłownie kilka sekund, co ma znaczenie w szczególności w przypadku spotkań rozgrywanych na żywo;
 • dostępu do transmisji na żywo – można oglądać spotkania sportowe bez konieczności płacenia jakiegokolwiek abonamentu;
 • powiadomień push – w aplikacji Fortuny jesteśmy na bieżąco informowani zarówno o przebiegu spotkań, jak i o kuponach, które zakupiliśmy.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podobnie, jak w przypadku aplikacji STS, Fortuna oferuje również mobilną wersję przeglądarkową swojej aplikacji. Jeżeli nie chcemy nic instalować na telefonie, wystarczy skorzystać z przeglądarki!

Forbet

Choć Forbet jest jedną z najświeższych firm na polskim rynku bukmacherskim, przebojem zdobywa rynek i zachęca do korzystania ze swojej oferty. Na tle innych wyróżnia się też swoją aplikacją mobilną, działającą ww towarzystwie systemów operacyjnych Android oraz iOS. Jej główną zaletą jest czytelność – jest to aplikacja, w której z łatwością się odnajdziemy i bez problemu się połapiemy. Wyposażona została w szereg ciekawych funkcji, w tym:

 • możliwość oglądania bezpłatnych transmisji wideo i wygodnego obstawiania ich w module „na żywo”;
 • wygodne zarządzanie bonusami, w którym szybko przejrzymy obrót, ale też zobaczymy, z których bonusów możemy jeszcze skorzystać;
 • dostęp do wyszukiwarki kursów – ta pozwala szybko znaleźć to, co chcemy zawrzeć na naszym kuponie;
 • zintegrowany czat, na łamach którego możemy rozmawiać z innymi obstawiającymi, czy to o zakładach bukmacherskich, czy też o czymkolwiek innym. W szybki sposób możemy też podzielić się naszymi typami na nadchodzące spotkania sportowe.

Milenium

Aplikacja mobilna Milenium, bukmachera działającego na polskim rynku bukmacherskim od 2003 roku, pełni rolę dopełnienia strony głównej. Za jej pośrednictwem nie możemy co prawda doładowywać konta i dokonywać wypłat, ale bez problemu przejrzymy spotkania znajdujące się w ofercie tego bukmachera i skorzystamy z możliwości obstawiania ich czy sprawdzić czy sa dostępne bonusy bez depozytu. Całość została wykonana w sposób intuicyjny i czytelny – co ważne, zaprezentowana została w jasnej kolorystyce, która wyróżnia ją na tle utrzymanej w ciemnych barwach strony głównej. Co musimy wiedzieć na temat samej aplikacji?

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback
 • daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, w tym również do spotkań na żywo;
 • za jej pośrednictwem możemy się zalogować odciskiem palca lub skanem twarzy;
 • oferuje powiadomienia push, informujące nas o zmianie statusu naszego kuponu czy przebiegu spotkań, którymi się interesujemy.

Strona internetowa Milenium jest dostosowana do urządzeń mobilnych – można więc używać jej naprzemiennie, albo korzystać z niej zamiast instalowania samej aplikacji.

Totolotek

Totolotek, a zatem najbardziej doświadczony bukmacher w całym zestawieniu (powstawał jeszcze w 1992 roku) oferuje aplikację bardzo powiązaną wyglądem i funkcjonalnościami z jego serwisem głównym. Została przygotowana w takim samym stylu, do którego zdecydowanie trzeba się przyzwyczaić. Przede wszystkim jednak należy zwrócić uwagę na to, że dostępna jest wyłącznie na platformach z systemem Android. Podobnie jak inne bukmacherskie aplikacje mobilne oferuje jednak dostęp do pełnej oferty bukmachera, wliczając w to zarówno zakłady przedmeczowe, jak i możliwość obstawiania spotkań na żywo czy też sportów wirtualnych. Aplikacja to także możliwość otrzymania specjalnych bonusów jak freebet czy zakład bez ryzyka. Co jeszcze daje nam aplikacja bukmacherska? Między innymi:

 • możliwość szybkiego doładowywania konta, ale też dokonywania wypłat z niego;
 • dostęp do ekskluzywnego bonusu powitalnego wyłącznie dla tych, którzy skorzystają z aplikacji – działa on podobnie, jak główny bonus powitalny firmy i, co ważne, nie koliduje z nim; można więc skorzystać z obu bonusów;
 • możliwość szybkiego przeglądania swojego aktualnego kuponu;
 • powiadomienia push, za sprawą których zawsze jesteśmy na bieżąco z tym, co rozgrywa się w obstawionych przez nas spotkaniach, a także jesteśmy powiadomieni o dodatkowych bonusach czy ciekawych nowościach w ofercie Totolotka.

5 / 5. Ocen: 1