Eksperci od branży bukmacherskiej zarabiają naprawdę sensowne pieniądze każdego miesiąca roku kalendarzowego. Ty zaś cały czas zastanawiasz się, czy założyć konto w jednej z legalnych firm? Są osoby posiadające rozmaite wątpliwości. Kiedy rzeczywiście warto zdecydować się rozpocząć grę za prawdziwe pieniądze? W jakiej sytuacji inwestycje tego typu powinny być opłacalne?

jak zarabiać w zakładach bukmacherskich
Jaki będzie najlepszy bukmacher do zarabiania pieniędzy?

Duża wiedza na temat danej dyscypliny

Na pewno konto w legalnym bukmacherze powinna założyć taka osoba, która bardzo dobrze zna się na danej dyscyplinie. Jesteś wielkim ekspertem od siatkówki lub piłki ręcznej? Już od kilku lub nawet kilkunastu lat śledzisz rozmaite rozgrywki? Od razu trzeba zaznaczyć, że warto skupić się na jednym lub maksymalnie dwóch sportach. Jeśli ktoś jest ekspertem od wszystkiego, to tak naprawdę jest fachowcem… od niczego. Uważasz, że bardzo dobrze znasz się na konkretnym sporcie? Sama wiedza to nie wszystko.

Trzeba również mieć w sobie chęć do regularnego poprawiania własnych kwalifikacji. Przecież tak naprawdę w każdej dyscyplinie wszystko dynamicznie się zmienia. Może poza zasadami gry, chociaż w tym temacie także występują pewne roszady. Natomiast co kilka miesięcy zmieniają się składy drużyn, trenerzy itp. Należy być ze wszystkim tak naprawdę na bieżąco. To jedyna droga do tego, aby zyskać pewną przewagę nad bukmacherem. To natomiast stwarza rzeczywiście realne szanse do tego, aby wygrywać pieniądze.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Umiejętność zarządzania budżetem

Sama wiedza na temat np. piłki nożnej albo koszykówki nie jest niestety wystarczająca. Gracz, który ma zamiar niedługo założyć konto w jednej z legalnych firm bukmacherskich jak Betfan czy STS musi zdawać sobie z tego sprawę. Taka osoba powinna również mieć świadomość tego, że bardzo istotne jest, by odpowiednio zarządzać posiadanym kapitałem. Należy na początku zastanowić się, jak dużo pieniędzy można rzeczywiście zainwestować… Ta suma powinna być odpowiednio przemyślana pod wieloma względami. Nie można wydawać np. wszystkich swoich oszczędności. Tak samo, jak np. połowy wypłaty.

nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Najlepiej, aby była to taka kwota, która w razie czego może być stracona. Osoby początkujące powinny podejść do tego tematu bardzo spokojnie. Nie należy nastawiać się, że już na samym starcie będziesz wygrywał bardzo dużo gotówki. To wszystko przyjdzie z czasem. Na samym początku lepiej jest grać za stosunkowo niewielkie kwoty i zdobywać bardzo cenne doświadczenie, gdyż zakłady bukmacherskie są dla cierpliwych. Jeśli będziesz wiedział, że idzie Ci dobrze, to możesz systematycznie zwiększać swoje stawki.

Odpowiedni system bukmacherski

Każdy gracz musi posiadać również odpowiedni system bukmacherski. Jak wybrać właściwą metodę? Od razu trzeba podkreślić, że nie ma takiego wariantu, który zawsze będzie gwarantował wygrane. Dobry system znacząco zwiększa jednak szanse na ogrywanie bukmachera. Metoda na grę musi być dobrana m.in. pod kątem dyscypliny, kursów oraz posiadanych możliwości finansowych. Należy zdecydować się na taki system, który przy konkretnej skuteczności będzie przynosił regularne zyski.

0 / 5. Ocen: 0