Coraz więcej osób zastanawia się, co zrobić, aby regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Ogólnie dużo ludzi uważa, że jest to bardzo dobry sposób na inwestowanie własnej gotówki. Na pewno może to być o wiele bardziej efektywne niż inwestowanie w lokaty, trzymanie pieniędzy na zwykłym rachunku bankowym itp. Jest jednak pewne ryzyko. Nie każdemu udaje się sztuka dotycząca pomnażania własnych oszczędności. Jest wiele osób, które zastanawiają się zatem nad systemami gry. Jakie warianty stosować? Czy trzeba mieć jakąś strategię? A jeśli tak, to jak ją wybrać?

systemy bukmacherskie
Czy systemy bukmacherskie mogą przynieść spodziewany zysk?

Gra bez żadnej strategii – czy ma to sens?

Najgorzej jest chyba wtedy, kiedy zawodnik tak naprawdę nie stosuje żadnej strategii. Taka postawa w sumie do niczego dobrego nie może doprowadzić. Często osoby początkujące nie mają żadnego planu na grę. Typują zdarzenia, które – kolokwialnie pisząc – wpadną im pod rękę. Trzeba jednak pamiętać, że samo interesowanie się np. piłką nożną nie zagwarantuje wam regularnych wygranych. Ta kwestia jest zdecydowanie bardziej złożona. Jak zachowują się w takiej sytuacji zawodowcy? Osoby tego pokroju od samego początku stosują odpowiednie strategie. Z tego żyją, dlatego nie mogą wydawać pieniędzy na coś kompletnie niesprawdzonego oraz nie do końca zweryfikowanego.

Tacy ludzie mają swoje sposoby, aby zwiększyć szansę dotyczącą wygranej w zakładach bukmacherskich. Chodzi o przekrój dyscyplin, ale nie tylko. Fachowcy uwzględniają również kursy, częstotliwość stawiania – tych czynników jest ogólnie naprawdę sporo. Tak naprawdę gra bez żadnej strategii może być prowadzona tylko dla rozrywki. Niektórzy tak właśnie robią. Rejestrują się w legalnych bukmacherach jak STS czy Betclic, ponieważ chcą spędzić jakoś czas po pracy albo szkole. Przede wszystkim zależy im na zabawie, a nie na wygrywaniu pieniędzy. Jeśli jednak ktoś podchodzi do tego bardziej pod kątem finansowym, to w takiej sytuacji dobrze byłoby mieć jakiś game plan.

nowy bonus w betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Czy systemy bukmacherskie dają gwarancję wygranych?

Niektórzy uważają, że zastosują pewien system, a następnie będą na pewno wygrywali pieniądze. Gdyby to było jednak takie proste… Wtedy tak naprawdę każdy bukmacher mógłby szybko pakować swoje manatki. W takiej sytuacji ludzie wygrywaliby w sposób permanentny. W bukmacherce chodzi natomiast o to, aby oddzielić profesjonalistów od amatorów. Niestety, nie ma żadnego takiego sposobu, który dawałby 100% gwarancji wygrania gotówki. Jeśli myślicie, że jest inaczej, to niestety musimy was jak najszybciej wyprowadzić z błędu.

Nie decydujcie się również na poradniki bukmacherskie, które sugerują, że na pewno będziecie wygrywać bardzo dużo gotówki. Niektórzy po prostu żerują na ludzkiej naiwności. Sprzedają podobno znakomite sposoby, które w praktyce tak naprawdę do niczego się nie nadają. Niestety, trzeba się z tym wszystkim liczyć. To jednak nie oznacza, że nie warto stosować żadnego sposobu. Nie wolno popadać z jednej skrajności w drugą skrajność. Nie ma całkowicie skutecznego sposobu. Najgorzej jest jednak wtedy, wiecie to już z powyższego wpisu, kiedy nie stosujecie żadnej strategii. To prosta droga do tego, aby systematycznie przegrywać pieniądze. Każdy zawodnik musi mieć natomiast plan dotyczący granych dyscyplin, kursów, częstotliwości typowania zdarzeń sportowych itp.

Co wziąć pod uwagę wybierając system?

Systemów jest bardzo dużo. Ludzie co jakiś czas wymyślają rozmaite sposoby na grę, aby tylko zwiększyć swoje szanse na wygrywanie pieniędzy w legalnych bukmacherach. Jakie systemy bukmacherskie wybierać? Jaka strategia będzie najbardziej optymalna? Przede wszystkim musi być dostosowana do waszego stylu. Są osoby, które np. grają bardzo wysokie kursy. Typują niespodzianki m.in. w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce. Dużo ludzi gra natomiast kursy poniżej pułapu 2.0. Przeważnie typują na faworytów. Chyba każdy zgodzi się, że strategia w przypadku osób z tych grup musi być diametralnie inna. Wybierając sposób gry należy zastanowić się, jak dużo pieniędzy możecie przeznaczyć w tym temacie.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Popularną metodą jest np. progresja na remisy. Nie można wygrać kokosów, aczkolwiek system jest dość pewny. Aby jednak tak się właśnie stało, należy mieć pieniędzy na minimum kilkanaście poziomów. Wtedy jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że nie wygracie w dłuższej perspektywie czasu. Podsumowując. Wybierając strategię trzeba uwzględnić swój sposób gry i najczęściej grane kursy. Taktyka musi być również dostosowana do waszych możliwości w kontekście finansowym. To niezbędne, aby finalna decyzja była pod wieloma względami słuszna.

Kiedy zmienić system na inny?

Mamy nadzieję, że macie już świadomość, że nie ma jednego, idealnego systemu. Nie każda strategia, chociaż na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest inaczej, będzie perfekcyjna. Kiedy system gry musi być zatem zmieniony? Wtedy, kiedy widzicie, że nie działa on optymalnie. Zazwyczaj do takich konkluzji można dojść bardzo szybko. Typujecie dokładnie spotkania? Pieczołowicie analizujecie każde wydarzenie? Mimo wszystko przegrywacie? W związku z tym coś jest nie tak.

W niektórych systemach bukmacherskich minimalny kurs podawany przez twórców jest zbyt niski, aby to wszystko się kalkulowało na dłuższą metę. Właśnie dlatego często zaleca się, aby nowe systemy były praktykowane na sucho. O co tutaj chodzi? Po prostu trzeba grać za wirtualne pieniądze, aczkolwiek warto systematycznie prowadzić statystyki. Po to, aby zobaczyć, czy konkretna strategia powinna być zweryfikowana w późniejszym okresie – tym razem również za prawdziwe pieniądze.

Na pewno nikt nie może być zakładnikiem wyłącznie jednego systemu. Nawet, jeśli konkretna strategia jest opisywana jako rewelacyjna, to wcale tak nie musi być. Wszyscy wiemy, jak czasami pewne produkty są zachwalanie. Kiedy jednak z nich skorzystamy, to czar automatycznie pryska. Nie bierzcie zatem wszystkich opinii i recenzji absolutnie na poważnie. Wszystko trzeba bowiem zweryfikować samodzielnie. Jeśli zrobicie to na własną rękę, to będziecie wiedzieć, czy dana opcja rzeczywiście jest taka dobra, jak ludzie o niej piszą.

0 / 5. Ocen: 0