Na polskim rynku bukmacherskim każdego dnia działa kilkadziesiąt różnych firm przyjmujących zakłady wzajemne. Konkurują one ze sobą na wiele różnych sposobów, a jednym z tych najchętniej przez nie wykorzystywanych są bonusy bukmacherskie. Z tego też powodu u każdego z legalnych bukmacherów promocje stale się zmieniają, dopasowując się do konkurencji i oczekiwań współczesnego odbiorcy. Warto więc być na bieżąco z ofertą promocyjną, by móc korzystać z tej rzeczywiście najatrakcyjniejszej. Nie tylko pod kątem wartości, ale i warunków korzystania z niej. W naszym dzisiejszym wpisie postaramy się pomóc to robić, prezentując najbardziej aktualną ofertę trójki popularnych polskich operatorów.

promocje na dzisiaj
Jakie promocje mają teraz Fortuna, Fuksiarz i LVbet?

Fortuna

Ofertę promocyjną bukmachera Fortuna z pełną świadomością naszych słów możemy nazwać jedną z najlepszych na polskim rynku. Nie tylko zresztą najlepszych, ale i najbardziej zróżnicowanych, bo skierowanych tak do nowych odbiorców, jak i typujących posiadających u tego bukmachera konto od dawna. Ważne, żeby zapamiętać nowy w eFortuna kod promocyjny BETONLINE. Które bonusy są u niego częścią stałej oferty i czymś, na co możemy liczyć dzisiaj i w przyszłości?

  • Bonus powitalny – Fortuna w ramach bonusu powitalnego zabezpiecza nasz pierwszy zakład, zwracając nam do 600 złotych stawki (100% jego wartości), jeśli ten okaże się przegrany. Za rejestrację daje nam zaś 20 złotych freebetu w postaci punktów programu lojalnościowego. Co więcej, przyznaje nam bonus 50% od drugiej wpłaty (maksymalnie 200 złotych – przy 400 złotych wpłaty).
  • Fortuna Klub Plus – flagowy program lojalnościowy bukmachera, uchodzący za zdecydowanie najlepszy na rynku. Istnieje już od wielu lat i nagradza każdy nasz zakład (1 punkt za każde wydane 2 złote). Zbierane w nim punkty możemy wymieniać na atrakcyjne nagrody – bonusy i wiele innych.
  • AKO Bonusy – Fortuna zachęca do stawiania na kupony akumulacyjne. Im więcej zdarzeń znajdzie się w ich obrębie, tym większą kwotę dorzuci nam ona jako dodatek do wygranej. Maksymalny dodatek do wygranej to nawet 50% od potencjalnej jej kwoty (przy odpowiedniej liczbie zdarzeń). Bonus AKO od razu ma swoje odzwierciedlenie w podglądzie zawieranego przez nas kuponu.

Rejestracja z kodem BETONLINE na www.eFortuna.pl.

Fuksiarz

Fuksiarz to nowy i niedoświadczony bukmacher, który ze względu na swój status na rynku polskim, musi starać się o każdego nowego klienta. Zwłaszcza że – z uwagi na wspomnianą sytuację – nie ma z tym łatwo. Radzi sobie jednak całkiem nieźle, niemal całą swoją ofertę promocyjną opierając na cashbacku. Które z promocji w Fuksiarz bonusy powitalne są tymi stałymi i tymi, na które możemy liczyć aktualnie i w przyszłości?

  • Bonus powitalny – Fuksiarz jest w stanie zwrócić nam do 500 złotych postawionej stawki za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany. Warunki to minimum dwa zdarzenia na kuponie, kurs każdego z nich to 1.60 i minimalna stawka kuponu równa 50 złotych. Wraca do nas 50% naszej stawki – aby więc zyskać maksimum, musimy zagrać za równo 1137 złotych. Co istotne, środki te wrócą na nasze saldo depozytowe. Nie będą więc wymagały żadnego obrotu, więc będziemy mogli albo grać nimi dalej, albo też zdecydować się na ich wypłatę.
  • Cashback bez limitu – flagowa promocja Fuksiarza, w ramach której otrzymamy nawet 200 złotych zwrotu za każdy przegrany kupon. To, ile dostaniemy zależy od tego, ile zdarzeń znajdzie się na tym kuponie. Przy jednym zdarzeniu to zwrot rzędu 5% naszej stawki, a przy piętnastu zdarzeniach zwrot wynosi 50% stawki. Co istotne, z promocji można korzystać do woli – aplikuje się ona automatycznie do każdego zagranego przez nas kuponu z oferty głównej bukmachera (usługi dodatkowe się nie liczą). W promocji tej nie jest wymagane żadne obracanie bonusowymi środkami – te trafią bezpośrednio na nasze konto główne, z którego będziemy mogli natychmiast je wypłacić.
  • Cashback na sporty wirtualne – promocja działa w dokładnie ten sam sposób, co ta poprzednia – z tym, że toczy się wyłącznie usługi dodatkowej sportów wirtualnych i zawiera w sobie inne stawki oraz progi zwrotu.

Rejestracja z bonusami na www.Fuksiarz.pl.

LV Bet

Choć LVBet nie jest bukmacherem najbardziej rozpoznawalnym i uchodzącym za lidera polskiego rynku, istnieje na nim już dość długo. Na tyle, by wiedzieć, jak istotna jest oferta promocyjna w utrzymywaniu się na nim. Które z jej elementów zasługują u niego na szczególną uwagę?

  • Bonus powitalny – w ramach bonusu powitalnego w LVBet możemy otrzymać nawet 1500 złotych przy pierwszym depozycie (1000% od naszej wpłaty), dodatkowym 1500 złotych od drugiego depozytu (50% jego wartości), ale też zabezpieczeniem pierwszego postawionego przez nas zakładu do 333 złotych (buk zwróci nam stawkę na nasze konto). Oczywiście środkami trzeba obrócić.
  • Bezpieczny kupon od 4 selekcji – jeśli w dowolnym z naszych kuponów (minimalny kurs to 3.00) znajdą się cztery zdarzenia, będzie to kupon bezpieczny. Buk zwróci nam nawet 50 złotych stawki za niego, jeśli okaże się przegrany.
  • Operacja: Esports – jeżeli dokonamy obrotu 500 złotych na kuponach KOMBI z kategorii e-sport w czasie tygodnia od czwartku do środy, w kolejny czwartek otrzymamy 100 złotych w postaci freebetu. Możemy powtarzać akcję co tydzień.

5 / 5. Ocen: 5