Masz obecnie taką zajawkę? Po prostu lubisz typować wyniki w rozmaitych sportach? Szczególnie zaś na co dzień interesujesz się spotkaniami piłki nożnej? Chcesz mieć w typowaniu dobre rezultaty? Jak można to osiągnąć w praktyce? Poniżej znajdziesz kilka naszych rad na ten temat, które warto już od dzisiaj zacząć stosować w praktyce.

Pierwszym krokiem jest wybór wartościowej firmy bukmacherskiej

Marzy Ci się obstawianie zakładów bukmacherskich? Jeśli chcesz to robić, to musisz przede wszystkim wybrać odpowiedni podmiot hazardowy. Nie możesz bowiem zdecydować się na wariant pierwszy z brzegu. Taki może być przecież nielegalny. Gdybyś zaś wybrał tego typu buka, to potem mógłbyś mieć kłopoty. A do takich właśnie sytuacji nie można w ogóle dopuścić. Dlatego warto zdecydować się na kogoś sprawdzonego na tej płaszczyźnie. Dobrym wyborem jest zaś m.in. firma bukmacherska Betfan. Dlaczego warto mieć tam konto? Jeśli chcesz od tego roku kalendarzowego zacząć obstawianie, to możesz robić to tam w pełni legalnie. Wszak ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami. I to już od ponad trzech lat; konkretnie od końcówki października 2018 roku. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na Betfan? Należy zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest hojna. Już na start możesz zatem zgarnąć wiele bonusów. Pierwszym z nich jest zaś cashback do 600 PLN.

Jak typować? Co typować?

Po założeniu konta w legalnym podmiocie hazardowym Betfan czas na wybór odpowiednich dla siebie dyscyplin. Nie możesz bowiem typować wszystkiego, co znajduje się w ofercie. Fakt, jest ona bardzo hojna. Betfan pod tym kątem prezentuje się świetnie. Do Twojej dyspozycji są rozmaite opcje. Sportowe, a także rozrywkowe itp. Chodzi zaś o to, aby zdecydować się na takie dyscypliny, którymi na co dzień najbardziej się interesujesz. Na zakładach bukmachera można osiągać naprawdę dobre wyniki. Trzeba jednak typować jeden sport, maksymalnie dwa. Potem trzeba zaś systematycznie poszerzać swoje informacje na temat tych dyscyplin. Czasami w ogóle dochodzi do takiej sytuacji, że dany typer (mowa o zawodowcach) gra wydarzenia wyłącznie z jednych rozgrywek. Dzięki temu łatwiej stać się prawdziwym ekspertem. A jak będziesz wiedział wszystko np. na temat PKO BP Ekstraklasy, to masz oczywiście spore szanse na osiąganie satysfakcjonujących dla siebie wyników. Co jeszcze jest ważne? Typowanie singli albo dubli. W związku z tym nie możesz grać np. taśm składających się z kilkudziesięciu wydarzeń.

Stawki na kupon – to kolejna ważna kwestia

Ile wpłacić do bukmachera internetowego Betfan? Tyle, ile ewentualnie będziesz mógł stracić bez większego żalu. Warto bowiem zakładać, tak na wszelki wypadek, najczarniejszy scenariusz. Co jeszcze się liczy? To, za ile będziesz typować poszczególne kupony. Na tym polu jest wiele opcji do wyboru. Najczęściej jednak zawodowcy rekomendują początkującym, by grać maksymalnie za około dwa procent z posiadanego obecnie stanu konta. Taka forma gry we właściwy sposób minimalizuje bowiem ryzyko.

5 / 5. Ocen: 1