Już od dawna wszyscy doświadczeni typerzy wiedzą, że w firmach bukmacherskich można grać nie tylko wydarzenia stricte sportowe. Niektórzy bardzo chętnie typują chociażby politykę… Interesujesz się tą dziedziną? Uważasz, że znasz się na niej naprawdę dobrze? Sprawdź zatem, co jest oferowane przez firmy bukmacherskie w tym właśnie względzie.

jak typować politykę u bukmacherów
Typowanie polityki u bukmacherów – jak obstawiać skutecznie?

Jak skutecznie typować zakłady polityczne u bukmacherów?

Polityka nie jest łatwa do typowania w zakładach bukmacherskich. Szczególnie że jesteśmy często po prostu najnormalniej w świecie manipulowani. Np. sondażami. O czym zatem warto pamiętać? Osoby zainteresowane takimi właśnie wydarzeniami muszą zwracać uwagę na szereg kwestii. Jest to na pewno popularność danej partii lub polityków. Trzeba bowiem zaznaczyć, że obecnie (w firmach bukmacherskich) można grać rozmaite zakłady na tę dziedzinę, a wybór bukmachera do obstawiania polityki jest jednak sprawą kluczową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz zaś w dalszej części dzisiejszego artykułu.

Jak oszacować popularność? Np. sprawdzając media społecznościowe. Nie da się ukryć, że zasięgi w social media mają obecnie spore znaczenie. Warto zatem weryfikować takie strony internetowe, jak Facebook, Instagram, Twitter itp. Istotna jest także kooperacja z telewizjami. Obecnie bez trudu można zaobserwować, która stacja jest bardziej przyjazna rządowi, a która opozycji. Im zaś bardziej popularny program telewizyjny, tym więcej osób można do siebie przekonać. Tego aspektu w trakcie typowania na pewno nie można zatem bagatelizować.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto wierzyć sondażom? Jakby na to nie patrzeć, jest to pewne wskazanie, jak aktualnie rozkładają się głosy naszego społeczeństwa. Nie wszystkie sondaże są jednak miarodajne. Wszak niektóre są robione pod konkretne partie. Po to, by pokazać innym, że dany polityk ma bardzo duże poparcie (zazwyczaj jest ono zaś w takich badaniach zawyżane). Ma to przekonać innych do głosowania na danego kandydata. Nie da się ukryć, że większe szanse na przekonanie niezdecydowanych ma zaś polityk mający w tym momencie kilkanaście procent poparcia niż taki z kilkadziesiąt razy gorszymi liczbami… Warto zatem podchodzić do tego z dystansem. Obecnie są (na szczęście) strony internetowe, które pokazują, jakie podmioty (przeprowadzające takie badania) mają największą skuteczność. Warto sprawdzić takie portale, a następnie trzeba skrupulatnie zweryfikować najbardziej wiarygodne sondaże.

Wybory prezydenckie w ofercie bukmacherów

Co można typować w takich firmach bukmacherskich jak STS czy Fortuna? Od razu trzeba zaznaczyć, że oferta jest bardzo urozmaicona. Wszak swobodnie można zdecydować się na różne zakłady nie tylko z Polski, ale także z innych państw. Takich, jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja itp. Bardzo popularne wśród typerów są chociażby zakłady prezydenckie. Nie tak dawno odbywały się one w Polsce oraz na terenie Stanów Zjednoczonych. Gracze na pewno nie narzekali na liczbę opcji do wyboru.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Swobodnie można było bowiem zdecydować się na różne zakłady. Te najbardziej popularne dotyczyły oczywiście tego, kto finalnie wygra wybory prezydenckie. Nie brakowało też typów under/over. Dotyczyły one nie tylko wyniku konkretnych kandydatów. Można było również obstawiać, jaka będzie frekwencja. Co jeszcze jest zazwyczaj do dyspozycji graczy? Handicapy; jeśli bowiem jeden z polityków jest zdecydowanym faworytem, to typerzy szukają alternatyw i tym samym większych kursów.

Wybory parlamentarne

Poza wyborami prezydenckimi (dotyczącymi nie tylko całego państwa, ale także mniejszych ośrodków; chodzi tutaj np. o miasta, miasteczka) gracze mają okazję obstawiać to, która partia wejdzie do Sejmu i Senatu. W Polsce takie wybory odbywają się w zdecydowanej większości przypadków jeden raz na cztery lata. Tylko czasami ta frekwencja jest częstsza. Aby tak jednak było, rząd musiałby być przedterminowo rozwiązany. U nas zdarzyło się to np. wtedy, kiedy rozpadła się koalicja, w której byli Prawo i Sprawiedliwość, Samoobrona oraz Liga Polskich Rodzin.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Co jest tutaj do dyspozycji graczy? Możesz stawiać, która partia wygra wybory. Nie ma przeszkód, by typować, kto przekroczy próg wyborczy, a komu taka sztuka się nie uda. Nie brakuje także zakładów związanych z rozmaitymi handicapami i overami. Wytrawni politycy na pewno znajdą zatem takie opcje, które rzeczywiście przypadną im do gustu.

Czy Polska wyjdzie z Unii Europejskiej?

Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że Polska opuści szeregi Unii Europejskiej… Uważasz, że rzeczywiście tak się właśnie stanie? A może według Ciebie nie ma ku temu racjonalnych przesłanek? W każdym razie możesz to wszystko wytypować. Firmy bukmacherskie oferują rozmaite zakłady bukmacherskie na politykę i dotyczące tego właśnie wydarzenia. Co jednak w tym momencie konkretnie jest do wyboru? Możesz np. postarać się przewidzieć, do którego momentu taki POLEXIT nastąpi (jeśli uważasz, że to w sumie nieuniknione). Obecnie firmy bukmacherskie stawiają jednak, że raczej taka sytuacja prędko nie nastąpi. Trzeba też brać pod uwagę, że za kilka lat może zmienić się władza i wtedy nikt nawet nie będzie o tym myślał. Dlatego typując takie zakłady trzeba przewidywać rozmaite możliwe scenariusze.

5 / 5. Ocen: 5