Bardzo dużo graczy nie ukrywa, że najbardziej – ze wszystkich dyscyplin – interesuje ich właśnie piłka nożna. Można powiedzieć, że jest to w naszym kraju sport narodowy. Ma to odzwierciedlenie także uwzględniając podmioty oferujące zakłady bukmacherskie. Jest to bowiem dyscyplina najczęściej typowana przez graczy. Co jednak należy robić, aby regularnie pomnażać stan swojego konta na futbolu?

obstawianie piłki nożnej
Typowanie i obstawianie meczów piłki nożnej w zakładach online

Pozycja w tabeli to nie wszystko

Dużo osób popełnia zasadniczy błąd związany z tą kwestią. Nie brakuje graczy, którzy – typując konkretny mecz – na samym początku sprawdzają wyłącznie pozycję w tabeli. Na tej podstawie podejmują ostateczne decyzje, ustalają stawkę oraz zatwierdzają kupon. Nie mamy zamiaru napisać, że pozycja w tabeli nie jest istotna. W końcu lokaty oddają w mniejszym lub większym stopniu potencjał konkretnej drużyny. Nie można jednak opierać się wyłącznie na takim czynniku.

Może być taka sytuacja, że jedna drużyna miała znakomity początek sezonu, ale ostatnio spisuje się fatalnie. Kapitał z pierwszych kolejek nadal jest jednak widoczny w obecnej klasyfikacji… Na drugim biegunie może być natomiast ekipa, która fatalnie zaczęła, ale ostatnio jest wyjątkowo efektywna. Analizując wyłącznie tabelę, komuś może wydawać się, że warto stawiać właśnie na tych pierwszych. W praktyce jednak jest zdecydowanie inaczej. Obecna forma przemawia bowiem za tą drugą drużyną.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlatego każdy gracz, dla którego obstawianie meczów ma być źródłem dochodu musi wziąć to pod uwagę. Na pewno należy sprawdzać również inne aspekty. Jakie? Każdy typer musi zweryfikować, jak konkretna drużyna spisuje się w roli gospodarza lub gościa. Nierzadko jest tak, że pewne ekipy znakomicie grają u siebie, ale kiedy jadą na wyjazd, to brakuje im skuteczności. Łatwo zatem zauważyć, że analizowanie meczu piłki nożnej jedynie pod kątem suchego spojrzenia na lokaty w tabeli to za mało, aby regularnie wygrywać.

Analiza absencji zawodników

Chcesz systematycznie powiększać  stan swojego konta? W takim razie warto pieczołowicie sprawdzać absencję, które występują w obu drużynach. Najlepiej będzie to wyjaśnić na przykładzie. W tym sezonie Bayern Monachium jest po prostu uzależniony od goli Roberta Lewandowskiego. Gdyby polski napastnik był kontuzjowany, to wtedy niewątpliwie siła ofensywna Mistrzów Niemiec byłaby zdecydowanie mniejsza.

Należy zatem weryfikować, czy np. najlepszy zawodnik – albo kluczowy pomocnik – nie ma w tym momencie urazu lub nie jest wykluczony z powodu kartoników. Brak istotnego gracza ma zazwyczaj spore przełożenie na końcowy rezultat. Dla każdego typera musi to mieć zatem duże znaczenie.

0 / 5. Ocen: 0