Masz wybuchowy charakter? A może nic nie jest w stanie Cię zdekoncentrować, kiedy się na czymś skupiasz? Tego typu kwestie mają znaczenie w kontekście osiągania sukcesów w zakładach bukmacherskich. W jaki sposób? Co robić, by systematycznie się udoskonalać na tym polu?

emocje w zakładach bukmacherskich
Jak radzić sobie z emocjami w zakładach bukmacherskich?

Odpowiednie reakcje kluczem do regularnych wygranych

Wiele osób (zapytanych o najważniejsze cechy potrzebne do wygrywania w zakładach bukmacherskich) wymienia m.in. znajomość konkretnej dyscypliny. Oczywiście, wiedza teoretyczna (stale pogłębiana) ma naprawdę spore znaczenie. Warto w tym miejscu dodać, że lepiej być ekspertem od jednej albo maksymalnie dwóch dyscyplin. Wtedy realnie można liczyć na sukcesywne pomnażanie własnych oszczędności. Co jeszcze jest istotne? Dobre zarządzanie budżetem, a także właśnie odpowiednie cechy charakteru.

Tylko krótko wspomnimy o szczęściu, ponieważ ten aspekt przydaje się dosłownie zawsze; niezależnie od dziedziny, w której obecnie działamy. Brak odpowiedniego charakteru może mieć poważne konsekwencje. Zresztą, ten aspekt jest zauważalny także w świecie wielkiego sportu. Są zawodnicy, którzy są mistrzami treningów. Kiedy jednak przychodzi do grania na poważnie, to zaczynają się problemy. Brak „czystej głowy” powoduje, że nie mogą w pełni pokazać wszystkich swoich umiejętności… Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich. By regularnie wygrywać bardzo duże pieniądze, trzeba mieć do tego wszystkiego odpowiednie podejście.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli nie masz właściwego charakteru, to możesz zdecydować się na dwa warianty. Jest to zrezygnowanie z obstawiania (przynajmniej za spore sumy) albo dążenie do poprawy pewnych kwestii. Bo nie da się na dłuższą metę wygrywać bez odpowiednich cech. Ważna jest praca w tym aspekcie. Można udać się do dobrego psychologa. Nie trzeba tego traktować w formie porażki. Zauważ, że obecnie najlepsi sportowcy często korzystają z takich konsultacji. Każdy chce bowiem wykrzesać z siebie wszystko, co ma najlepsze. Jeśli zatem masz potencjał do skutecznego obstawiania zakładów bukmacherskich, a ta materia Cię w pewien sposób blokuje, to musisz to wszystko dokładnie przemyśleć…. Być może to będzie rozwiązanie Twoich kłopotów.

Samoobserwacja jest niezwykle istotna

Najważniejsze jest w ogóle to, by dostrzegać swoje problemy na tej właśnie płaszczyźnie. To już połowa sukcesu. Jeśli bowiem np. alkoholik uważa, że nie ma żadnego problemu, to nawet najlepszy terapeuta, najlepsze metody itp. nie odniosą żadnego skutku. Warto zatem obserwować samego siebie… I oczywiście wyciągać potem konstruktywne wnioski. Masz wrażenie, że nie do końca kontrolujesz swoje emocje? To nie pozwala Ci natomiast postępować zgodnie z założonym planem? Czasami jest tak, że przegrywamy kupon i od razu chcemy się odgrywać. To zaś najgorsza możliwa postawa. Zawodowi typerzy w Polsce potrafią sobie radzić z takimi emocjami. Wiedzą, że powinni zrobić przerwę, aby wszystko dokładnie przeanalizować.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Osoby początkujące ulegają pokusom. Grają zakłady pierwsze z brzegu. Brak dokładnej analizy zazwyczaj kończy się tym, że takie typy są przegrane. Ostatnio niejednokrotnie przydarzyła Ci się zaś taka sytuacja? Musisz zatem nauczyć się to kontrolować. A może masz problem z koncentracją w trakcie analizowania potyczek? Przez to nie wykonujesz tego zadania precyzyjnie? To także problem, który musi być rozwiązany. Warto zatem na początku samodzielnie zastanowić się, co nam przeszkadza w skutecznej grze. Potem trzeba krok po kroku te problemy rozwiązywać. Samodzielnie albo przy pomocy dobrego fachowca.

Negatywne emocje – dalsza gra nie ma sensu

Od rana chodzisz nabuzowany? Wszystko wokół Cię denerwuje? Nie możesz dodatkowo skupić się na swoich zadaniach? A może wracasz zdenerwowany z pracy do domu/mieszkania, ponieważ czujesz się źle potraktowany przez szefa? Kumulujące się negatywne emocje to nigdy nie jest nic dobrego. W takiej sytuacji nie ma nawet sensu przystępować do selekcjonowania oferty i analizowania wydarzeń sportowych, politycznych, czy rozrywkowych… Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że te zadania nie będą wykonane dokładnie. To zaś spowoduje, że łatwiej będzie o zanotowanie porażki… A o własny kapitał trzeba naprawdę mocno się troszczyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem mieć swoje sprawdzone sposoby na rozładowanie negatywnych emocji. Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie Ci się grało w zakładach bukmacherskich. Poza tym osoby z Twojego najbliższego otoczenia nie będą dostawały „rykoszetem”. A często jest tak, że rodzina, znajomi itd. obrywają za nasze niepowodzenia. Jak zaś można rozładowywać emocje? Np. na treningu sportowym. Dzięki temu z większym spokojem przystąpimy potem do dalszych działań.

Rozwijaj umiejętności interpersonalne

Dobry typer nie tylko pogłębia wiedzę z zakresu konkretnych dyscyplin. Rozwija się także na innych polach. Wiesz już, że pewne cechy charakteru mają istotne znaczenie. Niektóre zachowania powinny byś zaś czym prędzej wyeliminowane. Trzeba się zatem systematycznie rozwijać. Spore znaczenie mają w tym temacie m.in. umiejętności typowo interpersonalne. Ważne jest również to, by dążyć do ogólnego zadowolenia w swoim życiu. Dlaczego? Jeśli jesteśmy bowiem szczęśliwi, to łatwiej jest nam osiągać sukcesy także na innych płaszczyznach.

0 / 5. Ocen: 0