Każdy typer lubi bukmacherskie bonusy. Promocje powitalne mogą bowiem być znakomitym zastrzykiem gotówki, zwłaszcza dla osób, które nie dysponują zbyt wielkim budżetem. Niestety, większość z nich wymaga od nas wpłacenia wpierw niemałej kwoty, by otrzymać jej równowartość. Pieniądze te nie trafiają też bezpośrednio na nasze konto, ale na specjalny rachunek bonusowy, gdzie musimy je wpierw kilkukrotnie obrócić, zanim dostaniemy je na swoje normalne konta. Istnieją jednak pewne rodzaje bonusów bukmacherskich, które przyznają nam pieniądze bez potrzeby wpłacania depozytu na konto bukmachera. Zaraz napiszemy o nich więcej, przyjrzymy się także temu, u jakich bukmacherów możemy je znaleźć, ale wpierw opiszemy sobie wszystkie rodzaje promocji powitalnych, tak by każdy wiedział, na czym stoi. 

bonusy bez depozytów u bukmachera
Gdzie najlepsze bonusy bez depozytów u bukmachera online?

Rodzaje bukmacherskich bonusów powitalnych

Istnieją trzy podstawowe rodzaje bonusów powitalnych przyznawanych nam przez bukmacherów. Pierwszym i najbardziej popularnym są tzw. bonusy od depozytu. Oczywiście chodzi nam tu o popularność wśród bukmacherów, gdyż gracze nie są nimi szczególnie zainteresowani. Druga z opcji są bonusy pod postacią zakładów bez ryzyka. Trzecia, która będzie nas dzisiaj najbardziej interesować, to freebety. O nich rozpiszemy się jednak nieco później. Zacznijmy od początku. 

Bonus od depozytu

Na czym polega i jak wygląda bonus od depozytu? To proste. Każdy gracz, który rejestruje się u danego bukmachera (o ile bonus od depozytu jest u niego w ofercie) otrzymuje informację o możliwości skorzystania z promocji zwanej bonus od depozytu. Zadaniem typera jest wpłacanie odpowiedniej kwoty pieniężnej, a bukmacher, zależnie od jej wysokości, przyzna nam jej równowartość na konto bonusowe. Niektórzy bukmacherzy oferują większy procent, inni mniejszy, ale w większości przypadków bonus wynosi 100% od depozytu.

Myślicie, że te pieniądze trafiają na nasze konto i możemy je od razu wykorzystać? O nie! Nic bardziej mylnego. Zdobyta w ten sposób kwota zasila tzw. konto bonusowe, skąd wcale nie tak łatwo ją odzyskać. Każdy bukmacher wymaga kilkukrotnego obrotu daną kwotą najczęściej na kuponach o określonych kursach minimalnych. Na spełnienie warunków mamy ograniczoną ilość dni, dlatego też należy koniecznie dokładnie wczytać się w regulamin, by nie zostać zaskoczonym w złym momencie.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Bonusy bez depozytu nie są złe i można je wykorzystać na swoją korzyść, ale jeśli dysponujemy małym budżetem to niewiele uda nam się zyskać. Bukmacherzy oferują nam tysiące złotych, ale tylko wtedy, gdy wpłacimy do nich drugie tyle. Jeśli mamy 50 złotych na grę, otrzymamy od spółki jedynie drugie 50 i choć pomoże nam to na początku, to w rzeczywistości są to naprawdę niewielkie pieniądze, o które i tak będziemy musieli powalczyć.

Zakład bez ryzyka (cashback)

Nazwa tego bonusu jest naprawdę atrakcyjna. Co można o nim powiedzieć? Nie da się ukryć, że idea zakładu bez ryzyka jest bardzo ciekawa. Wykonanie jest już nieco gorsze, szczególnie u bukmachera Betclic. Przejdźmy jednak do konkretów. Zakład bez ryzyka polega na tym, że nasz pierwszy, puszczony po rejestracji kupon jest w pełni ubezpieczony i jeśli nam się nie powiedzie, bukmacher zwróci nam całą stawkę. Niestety, w tym wszystkim jest jednak pewien haczyk. Zwrot oczywiście dostaniemy, ale pomniejszony o kwotę podatku. Nie jest to wina bukmacherów, ale i tak pozostaje pewien niesmak. W przypadku przewidzenia wyniku meczu dostajemy oczywiście naszą wygraną.

Wspominaliśmy o bukmacherze Betclic. Cóż takiego robi ta spółka, że jej promocja jest tak zła? Betclic oferuje nam zakład bez ryzyka do kwoty 500 złotych, ale w przypadku przegranej kasa nie wraca na nasze główne konto, a na bonusowe i żeby ją odzyskać musimy wykonać nią kilkukrotny obrót. Świetny sposób, by zniechęcić ludzi do obstawiania. W przypadku bukmachera Fortuna zwrot trafia na nasze główne konto i możemy go od razu wypłacić. Tak powinny wyglądać promocje!

Freebet (Bonus bez depozytu)

Doszliśmy do bonusu, któremu chcemy poświęcić nieco więcej czasu. Oczywiście opisując Wam, gdzie możecie go znaleźć, gdyż sama promocja jest prosta i nie trzeba jej długo tłumaczyć. Freebet to nic innego jak darmowy zakład/ bonus bez depozytu. Otrzymujemy go u niektórych bukmacherów za samą rejestrację i potwierdzenie naszych danych osobowych. Freebety to po prostu darmowe środki pieniężne otrzymywane od bukmachera, które możemy wykorzystać do obstawienia zakładów sportowych. Nie są to duże kwoty, ale zazwyczaj wygranej z nich nie trzeba obracać i trafia na nasze główne konto od razu po rozliczeniu kuponu. 

poker online w sts polska
Darmowy bonus bez depozytu w STS Betgames

Podoba Wam się idea freebetów? Zapewne tak, więc zakładamy, że chcecie dowiedzieć się o nich nieco więcej. Oto lista aktualnych bonusów bez depozytu oferowanych przez polskich bukmacherów. Zapraszamy do lektury!

Bonusy bez depozytu (freebety) u polskich bukmacherów

Bonus bez depozytu to najbardziej pożądana promocja wśród typerów, czy to początkujących czy zawodowych graczy. Obecnie promocja tego typu dostępna jest tylko u pięciu bukmacherów. Jakich?

Totolotek – freebet 25 złotych

U bukmachera Totolotek możemy dostać freebet o wartości 25 złotych. Nie jest to jednak promocja otwarta i jeśli chcemy z niej skorzystać, musimy przy rejestracji wpisać odpowiedni kod promocyjny. Kody promocyjne do bukmachera Totolotek znajdziemy na każdej stronie bukmacherskiej, nie będziemy tu reklamować żadnej z nich. Jeśli chcecie skorzystać, musicie poszukać sami. Na szczęście nie jest to trudne zadanie. Bonus bez depozytu Totolotek może nie jest duży (tylko 25 złotych), ale bardzo łatwo go zdobyć. W celu jego wypłaty musimy jedynie obrócić go dwukrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. 

Jak otrzymać bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek? Przy rejestracji należy użyć kodu promocyjnego, a następnie zweryfikować swoją tożsamość. Można to zrobić od razu po założeniu konta, wysyłając bukmacherowi skan dowodu osobistego. Jeśli tylko weryfikacja przejdzie pomyślnie, bonus trafi na nasze konto i będziemy mogli z niego skorzystać.

Fortuna 20 złotych freebet

Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów w naszym kraju. Typerzy, zakładający nowe konto, mogą liczyć na szereg różnych bonusów, w tym bonus od depozytu. Nie jest on jednak przyznawany nam bezpośrednio, a pod postacią punków Fortuna Klub Plus. Do klubu dołącza się automatycznie, dlatego musimy tylko zarejestrować się i potwierdzić swoją tożsamość, a na nasze konto trafi 2800 punktów FKP, które można następnie wymienić na freebet o wartości 20 złotych. Dużym plusem tego freebetu jest to, że wygranych pieniędzy nie musimy później w żaden sposób obracać. To, co wygramy, trafia na nasze konto główne i możemy od razu wypłacać nową gotówkę na konto bankowe. 

LVBet freebet 20 złotych

LVbet posiada nawet dwie promocje. Skupmy się na początku na tej dostępnej dla każdego typera. Rejestrując się z kodem powitalnym, możemy otrzymać freebet o wartości 20 złotych. Jak wypłacić te pieniądze? Na początku musimy oczywiście obstawić mecz, ale nie może być on niestety dowolny. Jeśli chcemy obstawić nasz freebet, kupon musi mieć co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50, z czego pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.25. Jeśli przegramy, nie dostaniemy żadnych pieniędzy, jeśli wygramy, na konto bonusowe trafia wygrana kwota, którą musimy jeszcze obrócić dwukrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. 

Druga z promocji tyczy się osób posiadających karnety na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Stali Mielec, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Wisły Kraków. W tym przypadku można otrzymać nawet 50 złotych freebetu. W jaki sposób zdobyć taką kwotę? Po rejestracji należy przesłać do bukmachera skan karnetu, a pracownicy ręcznie przyznają bonus. Warunki otrzymania  pieniędzy z freebetu nie jest niestety proste do spełnienia, gdyż każdy gracz musi obrócić kwotą bonusową czterokrotnie, na kuponach o minimalnym kursie 1.75. Bonus dostępny na oficjalnej stronie www.lvbet.pl.

Promocje LVbet są bardzo atrakcyjne, ale jednocześnie wymagające. Radzimy podchodzić do tego bukmachera dopiero wtedy, gdy nabędziemy nieco doświadczenia z bukmacherką. 

STS 29 złotych bez depozytu

Freebet w STS wynosi dokładnie 29 złotych. Dostępny jest dla wszystkich nowych użytkowników, którzy tylko wpiszą kod promocyjny podczas procesu zakładania konta w STS. Możemy go podać, gdyż jest to oficjalny kod i brzmi: BETONLINE. Przyznane nam pieniądze możemy obstawić na dowolne spotkania z całej oferty bukmachera STS, ale wygrana trafi na konto bonusowe, skąd nie będzie jej tak łatwo uzyskać.

Celem wypłaty naszej kwoty pieniędzy, musimy ją wpierw obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1.91. Na wykonanie obrotu mamy 120 dni, ale musimy uważać, bo gdy saldo konta spada poniżej równowartości  2 złotych, tracimy szanse na wykonanie obrotu bezpowrotnie. Bonus 29 PLN bez depozytu można odebrać na stronie www.sts.pl.

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejnym bonusem, którym szczyci się STS jest to zakład bez ryzyka w kwocie 25 PLN. Bonus jest dla graczy nowej usługi jaką jest Betgames. Jest to nowość na Polskim rynku zakładów wzajemnych, mamy możliwość obstawiania symulowanej gry w pokera czy innych gier karcianych.

15 złotych freebet Totalbet

Totalbet również oferuje nam freebet, ale w tym przypadku nie ma się czym szczycić. Kwota tego bonusu nie jest zbyt wysoka, a w dodatku otrzymają go tylko osoby, które zastosują kod promocyjny. Najważniejsza jest jednak informacja o tym, że wygranych pieniędzy nie trzeba obracać. Środki te możemy od razu wypłacić na konto bankowe lub obstawiać przy ich pomocy kolejne mecze. Niestety nie możemy stawiać byle czego. Jeśli chcemy użyć naszego freebetu, musimy to zrobić na kuponie o kursie minimalnym 2.0. 

Bonus bez depozytu – na co zwracać uwagę?

Znamy już bonusy bez depozytu u poszczególnych legalnych polskich bukmacherów, nakreśliliśmy też, na co uważać, korzystając z nich. Przypomnimy o tym jeszcze raz, by nikt niepotrzebnie się nie nadział. 

Przede wszystkim należy patrzeć na ilość obrotów środkami bonusowymi, zanim możliwa będzie ich wypłata. Dużo łatwiej jest zdobyć pieniądze z bonusu, który trzeba obrócić raz lub dwa, niż gdy musimy to zrobić pięć razy. Kolejnym istotnym punktem jest minimalny kurs kuponu łapiącego się do promocji i obrotu. Wystarczy, że nasz kurs będzie mniejszy o 0,01 i już nie będziemy mieli stawki liczonej do obrotu. 

Bonusy bez depozytu są fajne, ale należy na nie bardzo uważać, bo w bardzo prosty sposób można je stracić. I choć są to wirtualne pieniądze, których strata nie boli tak bardzo, warto pomyśleć, że równie dobrze moglibyśmy mieć je na koncie. 

5 / 5. Ocen: 1