Bukmacherzy w Polsce sięgają po najróżniejsze rozwiązania, by przekonać do siebie nowych klientów i zdobyć na popularności. Muszą to robić, gdyż konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych jest bardzo duża, a obstawiający z naszego kraju – wymagający. Co więcej, są też coraz bardziej świadomi co do tego, jak najlepiej wykorzystać ofertę „na start” rodzimych bukmacherów. W chwili obecnej praktycznie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest sięgnięcie po bonus powitalny. Tymczasem jednak nie wszyscy wiedzą o tym, że nie jest on jedyną promocją, z której skorzystać mogą nowi typujący. Ci bowiem mogą też posłużyć się kodem promocyjnym – to właśnie jemu poświęcimy dzisiejszy poradnik, starając się wyjaśnić wszystko to, co może wzbudzać w nich wątpliwości.

kody promocyjne bukmacherów
Gdzie najlepsze kody promocyjne bukmacherów? STS. Fortuna, Superbet

Czym są kody promocyjne i jakie są ich rodzaje?

Chcąc przedstawić definicję kodów promocyjnych stosowanych przez polskich bukmacherów wystarczy porównać je z kuponami zniżkowymi, które każdy z nas zapewne kojarzy ze sklepów internetowych. Kupony te mają jeden cel – zachęcenie klienta do kolejnego zakupu. W świecie bukmacherskim kody promocyjne służą zachęceniu klientów do założenia konta w serwisie bukmacherskim, a w najlepszej sytuacji również do dokonania przez niego pierwszej wpłaty. Kody promocyjne z reguły udostępniane są na łamach zewnętrznych serwisów internetowych niepowiązanych z bukmacherami w sposób bezpośredni. Chodzi tutaj zwłaszcza o serwisy o tematyce bukmacherskiej i sportowej. Aby kody tam trafiły, bukmacher musi nawiązać z nimi współpracę. Jest ona korzystna dla wszystkich, gdyż:

  • bukmacherowi pozwala ona pozyskiwać nowych klientów, dla których kod promocyjny będzie dodatkową zachętą (a najczęściej towarzyszy mu kompleksowy opis oferty konkretnego bukmachera);
  • klientowi pozwala ona wykorzystać początkowy budżet na zakłady bukmacherskie do maksimum, wyciskając z niego tyle, ile tylko się da. Nie zapłaci przy tym ani złotówki;
  • serwisowi internetowemu umożliwi zarabianie na każdym kliencie, który zarejestruje się przy użyciu jego unikalnego kodu promocyjnego.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Co tak właściwie dają nam jako typującym kody promocyjne? To zależy od kilku różnych czynników, w tym przede wszystkim od bukmachera oraz tego, jak lukratywną współpracę nawiąże z nim konkretny serwis internetowy. To ona definiuje wartość kodu promocyjnego.

Większość kodów gwarantuje korzystającemu z nich typującemu dostęp do darmowych środków w postaci freebetów. Bywają kody dodające punktów w programach lojalnościowych, a powszechne są też i takie, które zwiększają wartość bonusu powitalnego. Tu warto wspomnieć, że wszystkie kody promocyjne doskonale z nim współpracują. Skorzystanie z bonusu powitalnego nie wyklucza więc możliwości wpisania ich i korzystania z ich dobrodziejstw.

Jeśli zależy nam na tym, by w jak najlepszy sposób wykorzystać ofertę na start konkretnego bukmachera, koniecznie znajdźmy kod, który będzie najbardziej wartościowy. W sieci dystrybuowane jest wiele różnych kodów do tych samych bukmacherów, a najlepsi bukmacherzy online oferują nawet swoje własne kody. Do nas należy wybranie tego, który będzie najbardziej wartościowy.

Warto wiedzieć: u jednego bukmachera możemy skorzystać tylko z jednego kodu promocyjnego. Nawet jeśli dwa kody zapewniają zupełnie inne i niepowiązane ze sobą w żaden sposób.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak skorzystać z kodu promocyjnego u bukmachera?

Skorzystanie z kodu promocyjnego nie należy do najtrudniejszych. Można to jednak zrobić wyłącznie w czasie zakładania własnego konta w serwisie bukmacherskimLegalni bukmacherzy przygotowali na to specjalne pole w formularzu rejestracyjnym. Wystarczy, że to właśnie w nie wpiszemy pozyskany przez siebie kod, by ten zaaplikował się do naszego konta. Pole to jest opcjonalne, dlatego też musimy uważać na to, by nie zapomnieć go wypełnić. Szansę na to mamy tylko raz – jeżeli jej nie wykorzystamy, nie będziemy mogli zrobić tego w przyszłości.

Pamiętajmy: nie wszyscy polscy bukmacherzy pozwalają na wpisywanie kodów promocyjnych. Poniżej przedstawiamy tych, którzy na pewno dają taką możliwość. Jeśli planujemy maksymalnie wykorzystać posiadane przez siebie środki na zakłady bukmacherskie, koniecznie zwróćmy na to uwagę.

superbet online
Jak otrzymać darmowy freebet w Superbet? Z kodem BETONLINE

W obrębie niektórych serwisów dystrybuujących kody promocyjne znaleźć można linki prowadzące do rejestracji u bukmachera. Dzięki tym linkom pole na kod promocyjne jest zwykle uzupełniane w sposób automatyczny. Pamiętajmy jednak, że bukmacherzy online czasem podają w nim swój własny kod. Zanim więc potwierdzimy chęć rejestracji, upewnijmy się, że robimy to z tym kodem, na którym tak właściwie nam zależy.

Którzy bukmacherzy online pozwalają na wykorzystanie kodu promocyjnego?

Wiedząc już, czym jest kod promocyjny i gdzie go znaleźć możemy zacząć zastanawiać się nad tym, którzy polscy bukmacherzy dają możliwość skorzystania z niego. Z kodu promocyjnego na pewno skorzystamy u najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • Kod promocyjny STS jest czymś, czego typujący poszukują najczęściej. Nie powinno wzbudzać to zdziwienia – Star-Typ Sport jest bowiem bukmacherem najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym w naszym kraju. Jak wiadomo, posiada większość udziałów na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Kod promocyjny STS daje graczom dodatkowe 29 PLN bez depozytu.
  • Kod promocyjny Fortuna jest w stanie być najbardziej zróżnicowany, gdyż buk ten sukcesywnie prowadzi najlepszy w Polsce program lojalnościowy. Choć kody do tego buka łatwo znaleźć, ich wartość potrafi być skrajnie różna.
  • Kod promocyjny eWinner to taki, który często jest najbardziej wartościowy. Wynika to z faktu, że buk ten jest stosunkowo nowy – a z uwagi na to musi najbardziej starać się o to, by przebić się ze swoją ofertą do nowych klientów.

Na naszym rynku stale rozpoczynają swoją działalność nowi operatorzy zakładów wzajemnych. Wielu z nich od razu wprowadza możliwość wykorzystania kodu promocyjnego. Dlatego też warto śledzić najnowsze doniesienia z rynku i nowo otwierane serwisy bukmacherskie. Można to robić chociażby na łamach naszego bloga. Informujemy o wszystkim – rzetelnie i fachowo.

5 / 5. Ocen: 4