Bez wątpienia dla wszystkich sympatyków piłki nożnej rozpoczyna się znakomity okres. Wszak 11 czerwca 2021 roku startują Mistrzostwa Europy 2020, które potrwają dokładnie przez jeden miesiąc. Gdzie będzie można obstawiać spotkania tej imprezy, która zapowiada się wyjątkowo interesująco? Okazuje się, że typerzy mają minimum kilka opcji. Zapoznaj się z nim poniżej.

Euro 2020 – wszystkie kluczowe informacje

Do startu Mistrzostw Europy 2020 pozostało już zaledwie kilkanaście dni. Cała impreza rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku. Mecz otwarcia pomiędzy Włochami i Turkami zainauguruje, mamy taką nadzieję, wielkie futbolowe święto. Jeszcze kilka miesięcy temu w ogóle nie było wiadome, czy Euro się rozpocznie. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak się właśnie stanie. Pandemia jest w odwrocie. Koronawirus powoli jest bowiem opanowywany. Co więcej, na trybunach nie będzie brakowało kibiców. Cały turniej zakończy się 11 lipca 2021 roku. Spotkanie finałowe zostanie rozegrane na Wembley, w Londynie.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak długo potrwa faza grupowa? Od 11 czerwca do 23 czerwca 2021 roku. Potem nastąpi kilka dni przerwy. Od 26 czerwca 2021 rozpocznie się zaś faza pucharowa. Awansuje do niej 16 najlepszych reprezentacji. Jakie są zaś zasady kwalifikacji? Niezbyt restrykcyjne. Na pierwszym etapie odpada jedynie osiem ekip narodowych. W związku z tym do fazy pucharowej awansują zwycięzcy grup oraz zespoły z drugich miejsc. Podobnie, jak cztery najlepsze zespoły z trzecich lokat. Warto wiedzieć, że Mistrzostwa Europy 2020 będą rozgrywane łącznie w jedenastu miastach. Jest to pierwsza taka sytuacja w historii tej imprezy. Wydawało się to mało prawdopodobne ze względu na koronawirusa. Na szczęście jednak pandemia jest coraz mniej groźna i włodarze nie musieli drastycznie zmieniać swoich planów…

Jakiego bukmachera internetowego wybrać?

W jaki sposób możesz typować spotkania Euro 2020? Opcji jest co najmniej kilka. Statystyki pokazują, że coraz więcej osób decyduje się na strony internetowe. Obecnie takich właśnie podmiotów bukmacherskich nie brakuje. Jak jednak wybierać te firmy? Warto zakładać konta wyłącznie w legalnych podmiotach. W jaki sposób można to zweryfikować? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić m.in. rejestr domen zakazanych. Jest on dostępny pod adresem https://hazard.mf.gov.pl. Ewentualnie warto też zobaczyć ranking najlepszych bukmacherów na 4bet.pl. Są bowiem klasyfikacje wyłącznie legalnych firm bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Takie podmioty zazwyczaj umieszczają też na swoich stronach informacje dotyczące tego, że są w 100% legalne. Co jeszcze powinno interesować graczy, którzy chcą obstawiać spotkania na stronach internetowych? Na pewno ważne jest to, by wybrać buka oferującego atrakcyjną ofertę na start. Wszak dzięki temu możesz znacząco powiększyć stan własnego konta. Dobrze byłoby także zweryfikować ofertę konkretnego bukmachera internetowego. Im więcej dostępnych wydarzeń na Euro 2020, tym lepiej dla gracza.

Czy warto obstawiać w punktach stacjonarnych?

Czy są inne opcje? Na szczęście tak. Oczywiście, obstawianie spotkań Euro 2020 w firmach bukmacherskich online jawi się jako najbardziej wygodne. Możesz to robić nawet z własnego domu lub mieszkania. Nie musisz koniecznie jechać do punktu stacjonarnego itd. Nie każdy mieszka zaś blisko takich właśnie lokali. Są jednak osoby, które mimo wszystko wolą punkty stacjonarne. Z czego to wynika? Przede wszystkim chodzi o anonimowość. W tym wypadku można grać bez podawania własnego imienia, nazwiska itd. Chyba że chcesz grać za bardzo duże sumy. Wówczas trzeba liczyć się z tym, że osoba przyjmująca zakłada poprosi o okazanie dowodu osobistego (ma to na celu m.in. przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy).

ewinner obstawianie zakładów
Nowa oferta bonusów w eWinner na rok 2021

Nie da się ukryć, że typowanie potyczek Mistrzostw Europy 2020 w punktach stacjonarnych ma swój urok. Wszak możesz nie tylko zagrać, ale także podzielić się spostrzeżeniami z innymi uczestnikami itd. Pandemia jest już dość mocno opanowana. Z tego względu lokale są wizytowane przez coraz więcej osób. Ponadto są gracze, którzy pewniej czują się, kiedy mają kupon w rękach. To nie wszystko. Nie brakuje także typerów (chodzi nam szczególnie o osoby starsze), którzy nie do końca dobrze czują się w świecie komputerów, telefonów, tabletów. Wolą zatem obstawiać w punktach stacjonarnych. Ta opcja ma na pewno mniej plusów, niż granie w firmach online, ale cały czas jest dość popularna.

Jakie są inne alternatywy?

Możesz także typować spotkania Mistrzostw Europy 2020 korzystając… z aplikacji mobilnej. Profesjonalne firmy bukmacherskie oferują zaś taką właśnie możliwość. Jak z niej skorzystać? Musisz wyłącznie ściągnąć apkę na swój telefon. Jest to proste i darmowe. Tak samo, jak późniejsze korzystanie z aplikacji mobilnej. Taka opcja to zaś dużo plusów. Wszak możesz np. analizować ofertę konkretnego buka internetowego będąc w tym momencie z dala od własnego domu lub mieszkania. Co więcej, są pewne firmy bukmacherskie, które przyznają bonusy właśnie posiadaczom aplikacji mobilnych.

5 / 5. Ocen: 3