Nie tak dawno na rynku pojawiła się nowa firma bukmacherska. Chodzi o Fuksiarza… Czy jest ona legalna? Czy można zarejestrować się w tym bukmacherze online bez żadnych przeszkód? Czym wyróżnia się na tle innych Fuksiarz? Jaka jest jego oferta? Dowiedz się o wszystkich istotnych faktach na temat tego bukmachera internetowego, który już ma naprawdę wielu fanów.

fuksiarz legalny czy nie
Fuksiarz – co to za bukmacher? Czy jest legalny?

Fuksiarz: czy jest to legalna firma bukmacherska?

To pytanie powinno być zasadniczo zadawane za każdym razem przed dokonywaniem rejestracji w firmie bukmacherskiej. Chodzi o to, by wybierać jedynie takie podmioty, które są w 100% legalne. Dzięki temu nie popełnisz żadnego błędu w aspekcie prawnym. W takim buku możesz grać bez obaw. Nie będziesz bowiem pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny (a gdybyś wybrał nielegalne podmioty, to trzeba byłoby się z tym liczyć). J

ak to jest z Fuksiarzem? Ta nowa firma bukmacherska jest na szczęście w 100% legalna. Taka informacja znajduje się np. na stronie online tego bukmachera. Poza tym ma ona potwierdzenie także w innych źródłach. Okazuje się, że Fuksiarz działa obecnie na mocy licencji wystawionej w grudniu 2020 roku. Zawsze tego typu dokumenty są wystawiane na okres sześciu lat. Potem przedstawiciele Fuksiarza będą musieli po raz kolejny ubiegać się o otrzymanie stosownych papierów. Wydaje się jednak, że za drugim razem to będzie już tylko formalność. Co wynika zaś z tego, że bukmacher Fuksiarz jest w pełni legalny? Warto wiedzieć, że możesz np. swobodnie zarejestrować konto.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Tak samo, jak bez żadnego problemu wpłacać i wypłacać pieniądze. Trzeba w tym miejscu dodać, że masz do dyspozycji kilka metod, dzięki którym zrobisz to szybko i bezpiecznie. Jeśli wygrasz pieniądze w Fuksiarzu, to możesz je wypłacić bez żadnych obaw. Na pewno ta gotówka nie będzie np. przedmiotem kontroli ze strony chociażby Urzędu Skarbowego. Na pewno opłaca się zatem typować w legalnych podmiotach bukmacherskich.

Niecodzienny bonus w Fuksiarzu online

Najważniejsza sprawa wyjaśniona. Fuksiarz to legalna firma bukmacherska, dlatego możesz tam swobodnie grać i wygrywać pieniądze. Oby było tego zaś jak najwięcej! Pomoże Ci w tym atrakcyjny bonus. Bez wątpienia to taka oferta, która wyróżnia się na tle innych. W końcu masz okazję zainkasować… cashback bez końca. O co tutaj dokładnie chodzi? Sprawa jest naprawdę godna zainteresowania. W zdecydowanej większości przypadków (uwzględniając inne buki) możesz zdobyć zwykły cashback. To oferta dotycząca Twojego premierowego zakładu. Jak kupon jest trafiony, to wygrana na czysto jest Twoja. A jak przegrasz, to niczym nie ryzykujesz. Włodarze Fuksiarza poszli natomiast minimum kilka kroków dalej. W końcu oferowany cashback nigdy się nie kończy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na czym to jednak polega? Jeśli gracze wybiorą coś ze specjalnej oferty, a mają naprawdę sporo opcji, to potem przysługuje im cashback. Oczywiście, w przypadku przegranego kuponu. Procentowa ilość zwrotu zależy od liczby wydarzeń na kuponie. Możesz grać tak, jak chcesz. Single, kupony AKO lub nawet taśmy. W przypadku jednego wydarzenia otrzymujesz 5% zwrotu (jak powinie Ci się noga). A może jesteś fanem dubli? To kupony składające się z dwóch wydarzeń. W takiej sytuacji możesz zainkasować 7% cashbacku. Jakie są górne widełki? Możesz zgarnąć nawet… 50% zwrotu. By tak się jednak stało, należy zagrać kupon składający się minimum z 15 wydarzeń. Jak coś nie wejdzie, to połowa tej sumy trafia do Ciebie na konto.

Czym jeszcze wyróżnia się Polski bukmacher Fuksiarz?

Na pewno jest to sposób rozliczania niektórych zakładów. Np. piłkarskich. Fani futbolu pewnie wiele razy słyszeli, że 2:0 to generalnie bardzo niebezpieczny wynik. Pewnie dałoby się znaleźć kilka gorszych rezultatów, ale nie mamy zamiaru polemizować z wybitnymi przedstawicielami polskiej myśli szkoleniowej, którzy są odpowiedzialni za to stwierdzenie. Włodarze Fuksiarza wprowadzili do swojej oferty ciekawą usługę. Jest ona związana właśnie z tym zagadnieniem. Jeśli Twoja drużyna (na którą postawiłeś pieniądze) będzie prowadziła dwoma bramkami, to zakład zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany. Warto jednak wspomnieć o kilku kwestiach.

sts bonus bez depozytu 2022
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta dotyczy określonych rozgrywek piłkarskich. W tym momencie są to: Liga Mistrzów, Liga Europy, PKO Ekstraklasa, Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga oraz eliminacje do Mistrzostw Świata (europejskie). Jeśli chcesz skorzystać z takiej możliwości, to znajdź mecze (w ramach tych rozgrywek) oznaczone widocznym napisem Early Payout. Potem, jeśli Twoja ekipa będzie prowadziła dwoma golami, to nie musisz się już niczym przejmować. Wygrasz niezależnie od finalnego rezultatu.

Co można typować w zakładach bukmacherskich Fuksiarz?

Jakie zakłady są w ofercie Fuksiarza? Nie da się ukryć, że ta firma bukmacherska, której twarzą jest sam Krzysztof Stanowski, weszła z przytupem na rynek. Gracze nie narzekają także na ofertę. Nie ma problemów, by typować gry karciane jak poker, blackjack czy wojna, zakłady rozrywkowe, popularne w naszym kraju zakłady polityczne, esport, sporty wirtualne czy tradycyjnie np. najbardziej popularne sporty. A są to piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie, tenis ziemny itd. W ofercie tej firmy znajdują się także niszowe dyscypliny, sporty wirtualne, czy gry karciane.

5 / 5. Ocen: 1