Dzisiaj po raz kolejny czytałeś ciekawy wpis odnośnie freebetów w zakładach bukmacherskich? Chcesz skorzystać z tej oferty powitalnej u bukmachera? Potrzebujesz jednak nieco więcej przydatnych informacji na ten temat? W takim razie przeczytaj dokładnie nasz artykuł. Wyjaśniamy bowiem, o co tutaj chodzi od A do Z.

bonus freebet co to jest
Bonusy bukmacherskie – freebety, zakłady bez ryzyka, bez depozytu

Dlaczego warto korzystać z bonusów powitalnych u bukmacherów?

W pierwszej kolejności chcemy zająć się tym tematem. Co powoduje, że bonusy powitalne są generalnie tak popularne? I to tak naprawdę wśród graczy o rożnym stażu? To okazja, by bez większego trudu powiększyć stan swojego konta. Oczywiście, trzeba od razu sobie jedno wyjaśnić. Bonusy powitalne nigdy nie powinny być uznawane jako darmowa gotówka od bukmachera online. Wszak te firmy bukmacherskie na pewno nie są pod żadnym pozorem instytucjami charytatywnymi. Z drugiej strony, jeśli zdecydujcie się na odpowiednie promocje, które mają nie tylko atrakcyjne warunki pod względem finansowym, lecz też stosunkowo niskie wymagania odnośnie obrotu, to na pewno na tym zyskacie. Można bowiem np. powiększyć stan swojego konta – bez większego wysiłku. Zasada jest zaś prosta. Im więcej pieniędzy na koncie, tym masz po porostu znacznie większe możliwości. Co innego bonusy bez depozytów, one faktycznie są darmowe.

Bukmacherzy internetowi jak STS czy Fortuna zdają sobie na pewno sprawę z tego, że obecnie, w tej branży, panuje bardzo duża rywalizacja. Trzeba się zatem jakoś pozytywnie wyróżniać, by nie wypaść z obiegu. Właśnie m.in. z tego względu są oferowane atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych. To swego rodzaju oferta reklamowa, z której każdy może na swój sposób zyskać. Obecnie oferowane są zaś rozmaite promocje. To np. bonus związany z kwotą wpłaconego depozytu. Można spotkać się z ofertami, które pozwalają podwoić zainwestowane pieniądze itp. Coraz popularniejsze są także freebety.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet – o co tutaj chodzi?

Nie miałeś nigdy do czynienia z tym pojęciem? Na czym polega zatem taki bonus powitalny? Na szczęście, sprawa nie jest zbytnio skomplikowana. Osoby, które chcą zdecydować się na freebet tak naprawdę nie ryzykują w ogóle swoich pieniędzy. Załóżmy, że wpłacasz do bukmachera internetowego 100 PLN. Pamiętaj, aby – w razie możliwości – w całości wykorzystać oferowany bonus. Jeśli zatem oferta brzmi „Freebet do 100 PLN”, to wpłać maksymalną kwotę (jeśli możesz sobie rzecz jasna na to pozwolić w konkretnym momencie). Na pewno warto też dokładnie przeczytać regulamin promocji. Czym zaś cechuje się to wszystko w praktyce? Możesz zagrać na dowolny zakład za konkretną sumę. W tym przypadku jest to 100 PLN. Zazwyczaj nie ma żadnych ograniczeń kursowych. Jeśli uda Ci się wygrać, to zgarniasz kasę.

Co będzie, jeśli jednak Twój typ na konkretny mecz, czy pojedynek nie będzie dobry? Wtedy nic nie tracisz ze swojego konta. Jak sama nazwa wskazuje, to jeden „wolny zakład”. Bardzo ważne jest jednak to, by go dobrze spożytkować. W końcu możesz w łatwy sposób znacząco zwiększyć stan swojego konta. Pamiętaj też, że z freebeta można skorzystać tylko jeden raz. Nie radzimy rejestrować się, w danym buku online oferującym tę promocję, jeszcze raz – tym razem na inne dane. Takie zachowania są bowiem wychwytywane, a następnie bardzo surowo karane!

poker online w sts polska
Darmowy bonus bez depozytu w STS Betgames

Na jaki zakład się zdecydować w przypadku freebeta?

Zastanówmy się, jaki zakład będzie tutaj odpowiedni… Na początek przedstawimy nie do końca dobre zachowania ze strony graczy. Niektórzy mając w rękach taki freebet grają bardzo niskie kursy. Pamiętaj jednak, że nie jest to optymalne rozwiązanie. Granie kursów 1.10, 1.15, 1.20 itp. ogólnie nigdy nie jest opłacalne. Prawdopodobnie wygrasz, lecz ewentualny zysk, po odliczeniu podatku, będzie po prostu znikomy. Inni z kolei grają bardzo wysokie kursy. Nie tracą swoich pieniędzy i nie czują z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naszym zdaniem to też nie jest postawa godna naśladowania. Teoretyczny zysk, przy kursach typu 10.00 lub wyższych, może zrobić wrażenie, ale szanse na wejście takich typów są stosunkowo małe… Najlepiej zatem zagrać coś o rozsądnym kursie (np. 2.00). Stwórz sobie odpowiednie warunki do wygrania sensownej sumy pieniędzy. Nie porywaj się, kolokwialnie ujmując, z motyką na słońce, bo szkoda tracić freebeta na nierealne zakłady…

0 / 5. Ocen: 0