Bardzo duże zainteresowanie tym podmiotem bukmacherskim nie powinno zaskakiwać. STS nie tylko działa legalnie. Dodatkowo ta firma z Katowic oferuje znakomite warunki na start. Co konkretnie może otrzymać nowy użytkownik? O tym dowiesz się z dzisiejszego tekstu!

Czy STS rozdaje gratisy

Gratisy w STS – Zakład bez ryzyka do 100 PLN

Na dobry początek jest oferowany tego typu cashback. Jakie są zasady? W pierwszej kolejności musisz założyć konto. Pamiętaj, że jest to opcja dostępna tylko dla osób pełnoletnich. W czasie rejestracji powinieneś też wpisać STS kod promocyjny. Gdzie konkretnie? Aby ta procedura się rozpoczęła, należy najpierw wejść tutaj https://www.sts.pl/. Potem musisz kliknąć przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Dzięki temu rozpocznie się proces zakładania konta. Na starcie musisz podać e-mail, hasło oraz numer telefonu komórkowego. Poniżej znajduje się miejsce na STS kod promocyjny. Później trzeba jeszcze wpisać imię, nazwisko, czy potwierdzić, że masz co najmniej 18 lat itp. Po zakończeniu rejestracji gracz (zainteresowany zakładem bez ryzyka) powinien dokonać pierwszego depozytu. Jak to zrobisz, to będziesz mógł skorzystać z tej promocji. Jeśli zatem zagrasz premierowy zakład i niestety przegrasz, to otrzymasz od STS zwrot stawki do 100 PLN.

1500 PLN w formie trzech bonusów

To nie koniec dobrych wiadomości. Nowy użytkownik firmy bukmacherskiej STS może zainkasować także trzy bonusy, których łączna suma wynosi… 1500 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Na wykonanie trzech depozytów masz relatywnie mało czasu, bo tylko 30 dni od momentu założenia konta. Przy pierwszej wpłacie zainkasujesz bonus 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN. Warto wspomnieć tutaj o pewnej kwestii. Aby możliwe było skorzystanie z kolejnego bonusu, musisz spełnić warunki obrotu poprzednio aktywowanym bonusem. Za ostatni – trzeci – depozyt otrzymasz 50% do 700 PLN. Tym samym nowy gracz może dostać w sumie nawet 1500 PLN. Nie dziwi zatem, że STS opinie na temat tego podmiotu bukmacherskiego są tak dobre.

60 PLN za zagranie sześciu kuponów bukmacherskich

Łącznie w ramach bieżącej oferty powitalnej (stan na 9 lutego 2023 roku) można zainkasować nawet 1660 PLN. Ostatnie 60 PLN za zagranie sześciu kuponów, które będą zgodne z warunkami promocji.

5 / 5. Ocen: 5