Milenium należy do firm, które tworzyły rynek bukmacherski w Polsce. Warto koniecznie wspomnieć, że przedsiębiorstwo specjalizuje się tylko i wyłącznie w kwestii zakładów sportowych, dlatego użytkownicy nie znajdą w ofercie kasyna czy innych gier. Nie wszyscy mają świadomość, że firma rozpoczęła działalność jeszcze przed erą internetu. Obecnie Millenium posiada ponad 160 punktów naziemnych, które znajdują się w największych polskich miastach. 

co obstawiać w zakładach milenium
Co można obstawiać u Polskiego bukmachera Milenium?

Oferta zakładów w Milenium

Oferta zakładów w Millenium jest bardzo rozbudowana. Wystarczy zaznaczyć, że na najbardziej popularne dyscypliny sportowe w weekendy dostępnych jest nawet kilkanaście tysięcy różnego rodzaju zakładów. Oczywiście wśród dominujących sportów koniecznie trzeba wymienić piłkę nożną. Narzekać nie powinni także miłośnicy koszykówki czy tenisa. Użytkownik, który wjedzie w ofertę zakładów na piłkę nożną zobaczy możliwość obstawienia meczów kilkunastu lig, do których należy zaliczyć hiszpańską, angielską czy francuską. Oczywiście gracze mają także możliwość typowanie polskiej ligi, jednak oferta nie jest aż tak rozbudowana, jak np. angielskiej. 

Ponadto koniecznie należy wspomnieć, że wybierając mecz użytkownik ma dużą liczbę zakładów takich, jak liczba bramek czy wynik połowy. Taka oferta powoduje, że nowe firmy jak Superbet czy OKbet muszą się jeszcze napracować żeby dogonić Milenium pod tym względem. Bukmacher Milenium posiada także bardzo szeroką ofertę zakładów na żywo. Platforma jest bardzo dobrze zbudowana i dzięki temu użytkownik nie musi długo czekać na potwierdzenie zakładu. 

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Bonusy i promocje w Milenium

Bukmacher Milenium ma w swojej ofercie dwie promocje. Jedną z nich jest bonus powitalny, który można odebrać na stronie www.milenium.pl. Użytkownicy, którzy dopiero dokonali założenia konta na stronie internetowej omawianego bukmachera mają możliwość skorzystania z oferty powitalnej. Promocja pozwala graczowi na uzyskanie aż 100% bonusu do kwoty 1500 złotych. Koniecznie należy również zaznaczyć, że wspomniana kwota zostanie przez gracza uzyskana, dopiero wtedy, jeżeli dokona on depozytu na taką właśnie kwotę. Millenium za każdą wpłatę użytkownika dokłada drugi tyle na konto środków bonusowych. Jest to zatem bardzo klasyczny bonus 100%. 

Trzeba mieć świadomość, że podana kwota musi być przez gracza trzykrotnie obrócona na zakłady przedmeczowe o kursie wynoszącym przynajmniej 2,0. Dopiero wtedy możliwe będzie wypłacenie środków pieniężnych. Warunki bukmachera są bardzo przejrzyste do spełnienia. Dodatkowo użytkownik po wpisaniu kodu promocyjnego podanego na stronie internetowej dostanie kolejne 30 złotych na poczet promocyjnych środków. 

sts bonus bez depozytu 2020
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejną bardzo ciekawą promocją omawianej firmy bukmacherskiej jest Happy Hour. Polega ona na tym, że w określonych przez Millenium porach, a także miejscach wszystkie wygrane nie tylko z zakładów przedmeczowych, ale również na żywo i wirtualnych sportów są powiększane o 14%. Kupony z mnożnikiem 0,88 będą zatem miały mnożnik 1,00. Warto podkreślić, że systematycznie zmieniane są ligi uwzględniane w tej promocji. Koniecznie trzeba wspomnieć, że mimo promocji i tak podatek od wygranej będzie musiał pokryć użytkownik. Bonus w praktyce „skasuje” podatek od stawki. 

Millenium stałym klientom oferuje także specjalny program lojalnościowy polegający na tym, aby gracze zbierali punkty, które w rezultacie będą przekładały się na „rangę” użytkownika. Można uzyskać kartę czerwoną, srebrną, złotą lub platynową. W ten sposób gracz ma możliwość zyskania specjalnych ofert, a także statystyk czy kredytów w punktach stacjonarnych. Ilość bonusów i promocji jest bardzo duża, nawet w Betfan nie ma tak zróżnicowanej oferty promocyjnej.

Opinie o bukmacherze Milenium

Gracze mają bardzo pozytywne opinie o bukmacherze Milenium. Cenią przede wszystkim fakt, że Millenium działa zgodnie z polskim prawem, posiada również wszystkie konieczne licencje i pozwolenia. Użytkownikom podoba się również fakt, że poza internetowymi zakładami można także dokonywać obstawiania spotkań w licznych punktach stacjonarnych.

Obstawiam w Milenium już od dawna, to co mi się najbardziej podoba to kursy i niższa marża. Oferta zakładów jest taka sobie ale kursy na pewno nadrabiają.” opinia z forum betonline.net.pl

Ogromnym atutem według graczy jest także świetnie działająca strona mobilna czy aplikacja dla urządzeń przenośnych. Bardzo chwalona jest również obsługa klientów, szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów. Millenium oferuje również pomoc graczom, którzy podejrzewają u siebie uzależnienie od hazardu. 

0 / 5. Ocen: 0