Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm bukmacherskich. Dzieje się tak za sprawą rosnącego zainteresowania zakładami sportowymi w naszym kraju. Ludzie coraz chętniej próbują wytypować przebieg meczu czy innego wydarzenia sportowego, szczególnie jeśli są fanami danej dyscypliny. Czasami jednak trudno zdecydować jaki bukmacher będzie najlepszy i czy jest godny zaufania. Poniżej przedstawiona zostanie oferta bukmachera, który od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce, czyli firmy STS. Co ma do zaoferowania swoim użytkownikom?

bukmacher sts
Legalny bukmacher STS – oferta, opinie, bonusy

STS – legendarny Polski bukmacher

Star Typ Sport działa od roku 1997 i przez ten czas stał się firmą, która jest jedną z największych w kraju. Prowadzi aż 450 punktów stacjonarnych oraz portal internetowy z zakładami online. Bukmacher STS sponsoruje między innymi poznański klub piłkarski Lech Poznań, a klienci STS szacowani są na liczbę ponad 200 tysięcy osób.

Oferta bukmachera STS obejmuje zwykłe zakłady oraz zakłady online. Wychodząc na przeciw zainteresowaniu grami komputerowymi, firma wprowadziła możliwość typowania wyników wydarzeń związanych z e-sportem. Dzięki temu więcej osób znajdzie coś dla siebie.

„STS to jeden z lepszych w Polsce bukmacherów, który trzyma się czołówki rankingów od lat. Nowi bukmacherzy póki co nie potrafią dogonić STS w popularności, gdyż jest to bardzo dobry i doświadczony bukmacher internetowy.” – opinia o STS z forum betonline.net.pl

Fani sportu na pewno będą zainteresowani bardzo szerokimi statystykami do większości wydarzeń, dla osób, które chcą urozmaicenia, można polecić zakłady na żywo, inaczej nazywane zakładami LIVE. Takie zakłady typuje się w trakcie danego wydarzenia, a kursy zmieniają się pod wpływem aktualnej sytuacji.

Chcąc przyciągnąć nowych klientów, trzeba zaproponować jakieś ciekawe promocje na początek. Firma bukmacherska STS postanowiła podwoić pierwszą wpłatę nowych użytkowników. Limit kwoty wynosi 500 zł. Taka promocja startowa jest dobra, żeby zagrać bez większego ryzyka.

Inna ciekawa promocja to docenienie najaktywniejszych graczy. W każdy poniedziałek STS nagradza 300 osób, które w minionym tygodniu zrobiły największy obrót. Każdy otrzymuje vouchery na ustaloną kwotę, które można wykorzystać w STS.

0 / 5. Ocen: 0