Przyglądając się poszczególnym serwisom bukmacherskim nie sposób pominąć serwisu Betclic, który od niedawna jest w Polsce legalnym bukmacherem online. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów bukmacherskich w internecie, który swoją popularność zaskarbił sobie poprzez przejrzysty interfejs, wysokie kursy, funkcjonalną opcję cash-out i przede wszystkim wiarygodność, którą wypracował sobie przez lata funkcjonowania na rynku zakładów bukmacherskich. Cechą wiodącą bukmachera Betclic jest przede wszystkim niezwykle szeroka gama ofertowa. Dzięki Betclic gracze mają możliwość obstawiania wszelkich dyscyplin sportowych zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Charakterystyczną cechą tego serwisu jest bardzo szeroka oferta zakładów dotyczących wydarzeń z niższych lig, które nierzadko są niedostępne u większości bukmacherów na rynku.

bukmacher betclic polska licencja
Zakłady bukmacherskie Betclic – Oferta zakładów, opinie graczy, bonusy za darmo

Betclic Polska licencja legalnie

Biorąc pod uwagę witrynę legalnego bukmachera Betclic nie sposób pominąć jej przejrzystego interfejsu, który stanowi na prawdę pozytywną cechę tego serwisu. Aby wyszukać interesujące wydarzenia gracze nie muszą wertować poszczególnych sekcji strony, ponieważ są one rozłożone niezwykle przejrzyście i intuicyjnie. Warto uwzględnić również fakt, że aspekty kolorystyczne interfejsu są niezwykle przystępne dla oka, co jest niezwykle cenną kwestią w przypadku osób preferujących zakłady na żywo.

Zakłady na żywo są bowiem uporządkowane na zasadzie „klocków”, a nie poszczególnych linii, podobnie jak u Polskiego bukmachera STS. Co ważne, gracze aby obstawić na żywo dane wydarzenie nie muszą wchodzić w poszczególne sekcje, a mogą rozwinąć poszczególne opcje z paska znajdującego się na wydarzeniu. Jest to szczególnie cenne podczas śledzenia kilku wydarzeń na żywo.

freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady oferowane przez Betclic

Do zdecydowanie pozytywnej cechy możemy zaliczyć bardzo szeroką ofertę zakładów oferowanych przez Betclic. Biorąc pod uwagę rozmaite możliwości Betclic oferuje niemalże wszystkie. Od standardowych zakładów 1×2, poprzez sekcję over/under i handicapy, po jednorazowe wydarzenia meczowe takie jak np. wideoweryfikacja czy rzut karny mający miejsce w spotkaniu. 

W ofercie znajdują się zarówno zakłady przedmeczowe, jak zakłady na żywo co pozwala graczom nie tylko obstawiać wydarzenia przed ich rozpoczęciem, ale także w trakcie ich trwania. 
Szeroka oferta zakładów wzajemnych oferowanych przez Betclic jest charakterystyczna, ponieważ w opinii graczy z całego świata Betclic posiada stosunkowo wysokie kursy, co dla profesjonalnych typerów ceniących sobie tzw. value bet’y stanowi absolutną podstawę do korzystania właśnie z tego serwisu.

Funkcja cash-out

Wiodącą zaletą serwisu Betclic jest niezwykle funkcjonalna opcja cash-out. W porównaniu do większości serwisów bukmacherskich Betclic oferuje funkcję cash-out w czasie rzeczywistym, tj. w trakcie trwania wydarzenia zawartego na kuponie. Jest to szczególnie funkcjonalne, gdy większość wydarzeń została rozstrzygnięta pozytywnie, zaś ostatnie spotkanie stoi pod znakiem zapytania.

W tym miejscu gracze mają możliwość natychmiastowej wypłaty proponowanej sumy pieniędzy, co w połączeniu z uczciwymi algorytmami stawią ją na piedestale względem innych serwisów posiadających w swojej ofercie funkcję cash-out.

Bonus bukmacherski od Betclic

Popularność Betclic jest efektem zarówno stabilnego, otwartego na graczy serwisu, ale również lukratywnej polityki bonusowej. Betclic oferuje swoim graczom bardzo dużą ilość bonusów. Do takowych możemy zaliczyć cykliczne bonusy od depozytu, czy darmowe środki na zakłady wzajemne. Kwestia bonusów jest na tyle szeroka, że warto zapoznać się z nią korzystając z serwisu Betclic.

Warto dodać, że poza sekcją sportową Betclic posiada również sekcję kasyna online, która z roku na rok zyskuje na atrakcyjności, a tym samym popularności.

0 / 5. Ocen: 0