Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Kojarzona ze swoim charakterystycznym logo o kształcie kółeczka, swoje usługi świadczy w formie stacjonarnej (przez punkty naziemne), ale i za pośrednictwem serwisu Internetowego. Choć do niedawna jej to wystarczyło, nacisk na rozwój technologiczny sprawił, że dziś kolejnym kanałem, za pośrednictwem którego wychodzi ona ze swoją ofertą jest jej aplikacja mobilna. Co dokładnie ona oferuje, poza dostępem do pełnej oferty tego bukmachera? Jak zainstalować APK na Androida i co należy wiedzieć na jej temat? Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim jej przeglądem.

jak pobrać aplikację fortuny apk
Skąd ściągnąć aplikację mobilną Fortuny? Android APK

Funkcjonalności aplikacji mobilnej Fortuny

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna stanowi opcję z najwyższej półki technologicznej. Wyposażona została w mnóstwo funkcji mających na celu zwiększenie komfortu korzystania z niej, a sama w sobie zamyka je w bardzo przyjaznym dla użytkownika i intuicyjnym interfejsie. Poniżej prezentujemy wszystko to, czego możemy się spodziewać sięgając po nią.

Wygodne opcje logowania

W aplikacji Fortuny możemy zalogować się w klasyczny sposób, podając login i hasło. Wcale jednak nie musimy, jeśli mamy czytnik linii papilarnych w telefonie. Wtedy to możemy posłużyć się do logowania odciskiem palca.

Co ważne, bukmacher daje możliwość zapamiętania danych logowani, usprawniając cały ten proces przy późniejszym korzystaniu z aplikacji.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Przystosowanie do większych ekranów

Jako jedna z nielicznych, aplikacja Fortuny dostosowuje się do szerokości i wysokości ekranu, z którym ma do czynienia, starając się maksymalnie wykorzystać dawaną przez nie przestrzeń roboczą. Nie mamy więc do czynienia ze sztucznym rozciągnięciem każdego elementu interfejsu, ale za to sprawnym rozłożeniem go po całym ekranie.

Powiadomienia push

Te w aplikacji Fortuny sprawdzają się znakomicie, bo pojawiają się błyskawicznie – bez żadnego opóźnienia. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku meczów, które obstawiamy na żywo. Dodatkowo otrzymujemy informację o specjalnych wydarzeniach, promocjach i bonusach typu zakłady bez ryzyka czy freebety. Powiadomienia są krótkie, zwięzłe i zrozumiałe. W razie czego te, których nie potrzebujemy możemy wyłączyć.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus cashback

Statystyki spotkań

Statystyki i wyniki na żywo oferowane przez Fortunę są bardzo szczegółowe, ale też przystępnie podane. Dodatkowo dostęp do nich jest bardzo łatwy – wystarczy pociągnąć palcem, by uzyskać do nich dostęp. Niezależnie od tego, gdzie w obrębie konkretnego meczu aktualnie się jest.

Transmisje na żywo

Fortuna jest jednym z nielicznych bukmacherów dających dostęp do prawdziwych (niebędących wizualizacjami) transmisji telewizyjnych wybranych spotkań sportowych. Oglądać je możemy zarówno z poziomu obstawiania meczu (z opcjami bukmacherskimi pod spodem), ale też na pełnym ekranie dlatego oglądanie meczów na żywo na smartfonie jest przyjemne. Pamiętajmy, że musimy wcześniej coś postawić (do 7 dni przed oglądaniem spotkania). 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zainstalować aplikację mobilną Fortuny?

Instalacja aplikacji mobilnej Fortuny na smartfonach i tabletach z systemem iOS jest prostolinijna i analogiczna do instalacji jakiejkolwiek innej apki w obrębie tej architektury. Sprowadza się zatem do odwiedzenia sklepu wewnętrznego App Store, a następnie wyszukania tejże aplikacji i rozpoczęcia procesu instalacyjnego.

Nieco inaczej owa instalacja wygląda w przypadku platform z systemem Android. Jako że Google zabrania obecności aplikacji w jakikolwiek sposób związanych z hazardem w obrębie jego oficjalnego sklepu, trzeba wykorzystać sposób na obejście tego zakazu i po prostu wdrożenie apki w swój system. Procedura składa się z zaledwie trzech kroków:

  • Ściągamy aplikację z oficjalnej strony Fortuny www.efortuna.pl, wchodząc na nią z przeglądarki w telefonie.
  • Wchodzimy do ustawień i znajdujemy opcję związaną z instalacją plików z nieznanych źródeł (zazwyczaj widnieje ona w menu „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia”) – musimy ją zaznaczyć.
  • Instalujemy aplikację, uruchamiając wcześniej przez nas pobrany plik .apk. Najszybciej zrobimy to przez wybranie go z panelu powiadomień lub historii pobrań w przeglądarce.

Krok drugi warto powtórzyć już po instalacji, odznaczając opcję zezwalającą na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Jeżeli źródła te są niesprawdzone, rzeczywiście może się to okazać zgubne.

Jakie systemy operacyjne obsługuje aplikacja Fortuny?

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna działa w obrębie urządzeń bazujących na systemach operacyjnych Android oraz iOS. W przypadku każdego nich, model jej instalacji różni się – wyjaśniamy to powyżej.

poker online w sts polska
Darmowy bonus bez depozytu w STS Betgames

Czy korzystając z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna bierze się udział w programie lojalnościowym?

Tak. Program lojalnościowy promuje każdy złożony zakład u tego bukmachera, również ten zawarty za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Za każde wydane 2 złote otrzymamy więc dokładnie jeden punkt do spożytkowania w sklepiku tegoż bukmachera.

Czy da się wyłączyć powiadomienia push w aplikacji Fortuny?

Tak. Istnieje możliwość wyłączenia konkretnych powiadomień – aby to zrobić, wystarczy udać się do ustawień aplikacji i tam odnaleźć stosowną opcję. Czasami gdy aplikacja Fortuny nie działa to tego nie wyłączymy i należy poczekać aż problemy się zakończą. Możemy też wyłączyć powiadomienia w obrębie całej apki – tutaj mamy dwa sposoby. Albo robimy to przez ten sam ekran ustawień, albo owe powiadomienia wyłączamy w ustawieniach telefonu (w zakładce „Aplikacje” i po wejściu w apkę Fortuny).

0 / 5. Ocen: 0