Gracze tego podmiotu hazardowego nie powinni narzekać na wybór. W końcu firma bukmacherska etoto.pl zapewnia bardzo dużo opcji do dyspozycji. M.in. chodzi o rozmaite dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Dzisiaj przekonasz się, jaka jest bieżąca oferta i zobaczysz na własne oczy, że pola do manewru tutaj na pewno nie brakuje…

Aktualna oferta bukmachera Etoto

Bardzo dużo wydarzeń z futbolu

Nie może być jednak inaczej. W końcu futbol jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o popularność. Warto zaznaczyć, że w tym podmiocie hazardowym można zaś swobodnie obstawiać np. spotkania reprezentacji narodowych. Niedługo zaczynają się eliminacje do Mistrzostw Europy 2024. Polska w pierwszym spotkaniu pod wodzą nowego selekcjonera (Fernando Santosa) zagra w delegacji z Czechami. Ogólnie w tym bukmacherze online możesz grać Mistrzostwa Świata, Euro, czy właśnie kwalifikacje do tych wielkich turniejów. Nie brakuje również meczów w ramach rozgrywek klubowych. Nie tylko tych ligowych, ale również pucharowych. Niedługo startuje zaś faza pucharowa Ligi Mistrzów. Przed nami wiele hitów. Na pierwszy plan wysuwa się dwumecz PSG i Bayernu Monachium. Polscy kibice będą zaś pewnie szczególnie emocjonować się potyczkami Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy. Już 16 lutego 2023 roku Kolejorz zagra w pierwszej konfrontacji 1/16 (na wyjeździe przeciwko Bodo/Glimt).

Nie brakuje zakładów na imprezy niszowe

Firma bukmacherska z prawdziwego zdarzenia oferuje nie tylko rozmaite zakłady na najbardziej popularne wydarzenia. W tym podmiocie hazardowym możesz również typować dyscypliny niszowe. A taką cały czas jest np. biathlon. Aktualnie są zaś rozgrywane Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Za nami m.in. wyścig sztafet mieszanych (dwie kobiety i dwóch facetów). Zgodnie z przewidywaniami najlepsi okazali się Norwegowie, którzy wyprzedzili Włochów i Francuzów. Dzisiaj (10 lutego 2023 roku) kolejne wielkie emocje. Chodzi o sprint kobiet. W etoto możesz oczywiście obstawiać to wydarzenie. Obecnie główną faworytką do zajęcia pierwszego miejsca jest Julia Simon. Francuzka to liderka Pucharu Świata. Julia Simon nie tylko dobrze strzela (szczególnie w pozycji leżącej), ale także kapitalnie biega. Kto będzie dzisiaj jej najgroźniejszą rywalką? Wydaje się, że Niemka Denise Herrmann-Wick. Niestety, w gronie faworytek nie ma Polek. Jeśli któraś z naszych miałaby ewentualnie namieszać, to jedynie Kamila Żuk.

W tym podmiocie hazardowym możesz również obstawiać zakłady specjalne

Oczywiście, dyscypliny sportowe to motyw przewodni każdego podmiotu hazardowego działającego zgodnie z przepisami na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Coraz łatwiej można jednak dostrzec, że zakłady specjalne cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Co można obstawiać w ramach tej właśnie kategorii? To m.in. rozmaite zakłady dotyczące Szymona Marciniaka. Możesz np. postarać się przewidzieć, czy ten sędzia poprowadzi finał Ligi Mistrzów w kampanii 2022/23. Według analityków, są na to małe szanse, aczkolwiek na pewno nie można tego wykluczyć.

0 / 5. Ocen: 0